10 років роботи кондитерської фабрики «Світоч» у складі Nestlé

Перейти до списку прес-релізівЛис 16, 2008

17 листопада 2008 року фабрика «Світоч» та компанія Nestlé святкують 10 років співпраці. 10 років тому Nestlé S.A. (Швейцарія) набула контрольний пакет акцій (96,96%) та стала головним акціонером Львівської кондитерської фабрики «Світоч».

Nestlé реалізує політику довгострокового розвитку Львівської кондитерської фабрики, спрямовану на досягнення світового рівня якості Nestlé. Прибуток реінвестується у модернізацію та реконструкцію фабрики, оптимізацію виробничого циклу та придбання нового обладнання. Протягом 10 років інвестиції Nestlé у розвиток фабрики сягнули 60 млн. дол. США.

Серед наймасштабніших проектів, що були реалізовані за 10 років – будівництво дистрибуційного центру в Малехові (інвестовано близько 8 млн. дол.); введення в експлуатацію нових сучасних лабораторій: аналітичної, мікробіологічної та патогенної; впровадження нової лінії з виробництва вафель; дільниці з підготовки шоколадних мас та фасовки; потужної лінії з виробництва шоколадної продукції (батончиків, плиток та цукерок); сучасної дільниці з виготовлення кулінарних приправ; зазнала реновацію лінія з виробництва популярних цукерок «Стожари». Фабрика «Світоч» розпочала виготовлення продукції під всесвітньо відомими брендами LION та NESQUIK.

Протягом десятиліття Nestlé стала одним із осередків розвитку львівського регіону, що постійно обслуговує декілька десятків підрядних та субпідрядних організацій виробничого і науково-виробничого характеру, які щороку освоюють 50 млн. грн., спрямованих на модернізацію виробництва та обслуговування інфраструктури в регіоні.

Сьогодні на підприємстві працює близько 1,4 тис. співробітників. Середня заробітна плата у 2008 році склала 1944 грн., у порівнянні з 2007 роком вона збільшилась на 32%. У період економічної кризи підприємство не планує скорочення персоналу. Більш того, навіть зараз компанія запрошує на роботу нових робітників. Ми пишаємося своїми працівниками, які вже багато років свого трудового життя віддали фабриці. 17 листопада під час святкування 10-річчя роботи фабрики «Світоч» у складі Nestlé будуть нагороджені 667 працівників фабрики, які віддано пропрацювали в компанії більше 10 років.

«Світоч» є одним із найбільших платників податків на Львівщині. Щороку підприємство сплачує податків на суму не менше 40 млн. грн. У 2008 році фабрику «Світоч» було визнано кращим платником податків Львівської області.

Довідка:

Компанія Nestlé – найбільша компанія з виробництва продуктів харчування у світі.

Nestlé розпочала діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представницького офісу. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фірма «Світоч», а у 2003 – 100% акції ВАТ «Волиньхолдинг», виробника холодних соусів під брендом «Торчин». Мета компанії - просувати міжнародні бренди (Nestlé, Nescafé, Nesquik, Nuts, KitKat, Lion, Friskies, тощо) та розвивати сильні українські бренди («Світоч» та «Торчин»). Загальний обсяг продажів Nestlé в Україні збільшився на 17% у порівнянні з 2006 роком і склав 2,29 млрд. грн. В 2007 році компанія заплатила в бюджет 236,4 млн. грн. податків.

За подальшою інформацією прохання звертатися до:
Геннадія Радченка ,
директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні і Молдові
Тел. (044) 490 8000, (044) 490 8059
Ел. пошта: Gennadiy.Radchenko@ua.nestle.com