Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Смачна ідея від „Торчин”

Back to Press releases
Thu, 10/14/2010 - 12:00

На початку осені у продажу з’явилася новинка від лідера кулінарного ринку України – „Торчин. Смачна Ідея. Соковите Курча” . Для українського споживача це абсолютно нова пропозиція, що на сьогоднішній день не має аналогів на ринку. Із виведенням новинки ТМ „Торчин” створює нову категорію українського ринку кулінарії – готові рішення для приготування других страв.

„Торчин. Смачна Ідея. Соковите Курча” – це абсолютно новий підхід до процесу приготування курки. Тепер кожна господиня зможе приготувати смачну та соковиту курочку, приправлену букетом духмяних трав та ароматних спецій, – швидко, зручно і без зайвих клопотів! Всередині кожної упаковки знаходиться професійно підібрана суміш спецій і рукав для запікання, тож купуючи „Торчин. Смачна Ідея. Соковите Курча” ви вже маєте під рукою все необхідне для приготування улюбленої страви з курки. Вам залишилося лише покласти курячі гомілки у рукав для запікання, приправити готовою сумішшю трав, спецій та овочів та запікати у духовці. І за 50 хвилин ніжне, соковите куряче м'ясо – основна страва для всієї родини – вже на столі! Нова суміш для запікання від ТМ „Торчин” виготовляється з інгредієнтів найвищої якості, не містить консервантів, штучних барвників та ароматизаторів. Тож курочка смакуватиме не лише смачно, а й корисно.

На сьогоднішній день асортимент новинки представлений двома смаками: „Торчин. Смачна ідея. Соковите курча з часником” та „Торчин. Смачна ідея. Соковите курча з паприкою”.

Новий продукт „Торчин. Смачна Ідея. Соковите Курча” вже здобув велику популярність у споживачів Росії та Польщі, де він з’явився у 2007 та 2008 роках. Тепер ми представили новинку на ринку України і впевнені, що українські споживачі також високо оцінять нову пропозицію від „Торчин”. Адже українці полюбляють курку – за офіційними даними 46% спожитого українцем м’яса - курка. А ми пропонуємо по-новому поглянути на процес приготування улюбленої страви. Із сумішшю для запікання „Торчин. Смачна Ідея. Соковите Курча” ви зможете приготувати надзвичайно смачне куряча для родини чи гостей без зайвих клопотів, легко та просто”, - зазначив Мачей Казмєрчак, директор маркетингу відділу кулінарії Nestlé в Україні.

Article Type