«Світоч» пропонує смачні новинки

Перейти до списку прес-релізівСер 20, 2012

Львівська кондитерська фабрика «Світоч» відновила виробництво шоколадно-вафельних цукерок «Гулівер» та запропонувала українським споживачам смачні новинки – вафлі «Артек» у нових смакових варіаціях та молочний шоколад з горіхами і родзинками.

«Гулівер» торгової марки «Світоч» – хрустка вафля, вкрита шоколадом, знову виготовляється у Львові за традиційною рецептурою. Зміни торкнулися лише упаковки з казковою ілюстрацією, яка стала більш яскравою та сучасною.

«Фабрика «Світоч» має багаторічний досвід виробництва вафельної продукції, що користується великою популярністю серед українських споживачів. Ми вирішили відновити виробництво «Гулівера», що свого часу було призупинене у процесі оптимізації кондитерського портфоліо компанії, – зазначила директор кондитерського бізнесу Nestle в Україні і Молдові Дейдра О'Донохью. – За результатами тестування «Гулівер Світоч» отримав високі оцінки споживачів. Ми впевнені, що повернення на полиці магазинів цих цукерок стане приємною новиною для багатьох українських споживачів».

Любителям львівського шоколаду «Світоч» запропонував нову плитку з горіхами і родзинками. Новинка виробляється за унікальною рецептурою, розробленою групою фахівців «Світоч», враховуючи переваги українських споживачів. Вона виготовлена із високоякісної сировини, що відповідає міжнародним корпоративним стандартам якості Nestle. Лісові горіхи поставляються на українську фабрику з Італії, а родзинки – з Туреччини від сертифікованих постачальників компанії. Нова плитка «Світоч» з горіхами і родзинками з'явилася у продажу в яскравій стильній упаковці, яка привертає увагу споживачів на полицях магазинів.

Ще одними приємним сюрпризом стала поява у торгових точках добре знайомих споживачам вафель «Артек» з новими смаками – пломбір і шоколад, – які сподобаються як дорослим, так і дітям. У ході тестування, що передує появі новинок на українському ринку, споживачі високо оцінили пломбірний і шоколадний «Артек», вкотре відмітивши відмінний смак і незмінну свіжість вафель «Світоч».