Новорічно-різдвяні свята у Львові неможливо уявити без «Світоча»

Перейти до списку прес-релізівГру 20, 2014

Феєрична новорічно-різдвяна містерія у Львові цьогоріч буде також і живою казкою із присмаком шоколаду, адже Львівська кондитерський бренд «Світоч» взялася допомогти містянам витворити святкову ауру в цей дивовижно-казковий час, ставши генеральним спонсором святкувань.

Світочанські дизайнери одягнули головну різдвяну ялинку Львова, що на площі перед оперою, у розкішні шати, головним елементом яких є цукерка «Зоряне сяйво».

Також за казковими мотивами «Зоряного сяйва» вже прикрасили екскурсійні міські поїзди та центральне дерево на «Площі 12-ти ялинок» перед бібліотекою-філією №19 ЦБС для дітей, яка у Франківському районі міста на вулиці Симоненка.

«Світоч» запрошує львів’ян та гостей міста на концерт, який відбудеться напередодні Нового року на проспекті Свободи неподалік головної ялинки. Окрім цього, відбуватимуться зимові спортивні забави для дітей, фестиваль вертепів та концерт на «Площі 12-ти ялинок» і різноманітні акції в багатьох куточках міста.

Звичайно, для дітвори і для дорослих львівські чарівники-майстри солодощів вже приготували смачні подарунки і приємні дегустації за участь у розвагах-конкурсах. А кому вже кортить спробувати смаколиків, може щоранку брати участь у розважальній програмі «Радіо Люкс». Світочани вважають, що Різдво Христове завжди було символом любові, єдності і злагоди, святом душі кожного, хто радісними колядами вітає Господнього Сина серед нас. Тому для українців Різдво – це також споконвічне родинне свято, а «Світоч» як родинна компанія допоможе створити комфорт і затишок у кожній львівській оселі.