Світоч запалює вогні новорічних ялинок України

Перейти до списку прес-релізівГру 23, 2010

Новорічні та різдвяні свята, коли у повітрі вирує атмосфера виняткової душевності та очікування дива, – найулюбленіша пора року дорослих і дітей. Саме в цей час родини збираються разом, вітають один одного зі святами, і, звичайно ж, прикрашають традиційну ялинку. З блискучими іграшками та солодощами, осяяна свічками та різнокольоровими гірляндами, новорічна красуня приносить у кожну родину радість та тепло, збираючи навколо себе близьких і рідних. Добре знаючись на сімейних традиціях, «Світоч» вирішив додати святам ще більше радості, запаливши вогні трьох зелених красунь у Львові та Києві.

«Світоч» став добрим чарівником для мешканців міста Лева, подарувавши їм найяскравішу новорічно-різдвяну прикрасу – головну ялинку міста, що традиційно розташована біля Оперного театру. Цього року «Світоч» виступив ексклюзивним спонсором найгарнішої ялинки новорічного Львова та різдвяних святкувань «західної столиці» України. Урочистим відкриттям головної ялинки міста розпочалася ціла низка святкових заходів, які триватимуть майже до кінця січня. Площа навколо ялинки перетворилася на місце для цікавих і веселих конкурсів і розваг – без солодких подарунків від улюбленої торгової марки не залишиться ніхто!

Окрім патронату центральної красуні міста улюблений шоколадний бренд заправляє казковим дійством у Львівському цирку. І без святково вбраної ялинки тут також не обійшлося. Для дітей - вражаюча програма, привітання, жарти, конкурси і, звичайно ж, фірмові солодкі подарунки.

А у Києві на маленьких гостей новорічних вистав у Національному палаці мистецтв «Україна» також чекатиме справжнє диво. 29 грудня відбудеться урочисте відкриття унікальної чотириметрової ялинки, виготовленої з найкращого шоколаду! Саме таким подарунком «Світоч» вирішив порадувати столичних дітей. Крім того, щоб перетворити свято на незабутнє дійство, у фойє Палацу перед виставами дітей будуть розважати герої «Світоч». У програмі святкувань – різноманітні конкурси, казкові веселощі і дивовижні солодкі подарунки.

Джон Ламберт, директор маркетингу напрямку кондитерських виробів Nestlé в Україні: «Цього року «Світоч» став ексклюзивним спонсором головної ялинки у Львові, а також офіційним спонсором ялинок у львівському цирку та Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві. Символічно, що улюблений кондитерський бренд українців вітатиме гостей біля пухнастої лісової королівни впродовж свят. Адже це бренд, за яким стоять давні традиції кондитерського мистецтва, що дбайливо зберігаються та передаються з покоління в покоління. Це бренд для усієї родини. Новий Рік та Різдво – це найтепліші сімейні свята, що святкують у колі дорогих та близьких людей. Ми підготували багато цікавих сюрпризів та безліч солодких подарунків, і з задоволенням чекаємо на дітей та дорослих біля святкових ялинок у Києві та Львові.

Подаруйте собі та своїй родині зимову казку, приходьте і проведіть новорічно-різдвяні свята разом із «Світоч»! Веселих і солодких свят!