«Світоч» визначив переможця конкурсу композиторів

Перейти до списку прес-релізівЖов 31, 2013

Міжнародне журі конкурсу скрипалів Олега Криси та керівництво Nestlé в Україні визначили переможця конкурсу «Солодка мелодія для скрипки», що був оголошений генеральним спонсором – торговельною маркою «Світоч».

Найкращу мелодію для скрипки, натхненну шоколадом, на думку високого журі, написав львів’янин Богдан Сегін.

Церемонія нагородження переможця відбулася на фабриці «Світоч». Диплом та сертифікат на десять тисяч гривень Богдану вручив Олег Криса - видатний український скрипаль та засновник конкурсу у Львові та керівник кондитерського бізнесу Nestle в Україні Ніхіл Чанд. Першими слухачами мелодії-переможця стали робітники фабрики. Для них її виконав струнний квартет «Фенікс» під керівництвом професора Заранського.

«Коли я вирішив узяти участь в конкурсі, то поставив перед собою завдання створити мелодію в традиційному стилі, яка б легко запам`ятовувалася і водночас була б оригінальною, а щодо настрою – я вже давно помітив, що осінь у Львові для мене має особливий аромат – аромат кави та шоколаду «Світоч». Так і народився мій музичний твір - «Солодка осінь», - сказав переможець конкурсу.

Богдан Сегін – випускник Львівської національної музичної академії ім. М.Лисенка, лауреат премії ім. Ревуцького, двічі був учасником стипендіальної програми міністра культури і національної спадщини Польщі «Gaude Polonia», член Національної спілки композиторів України. З 2009 року почав координувати проекти Ensemble Nostri Temporis, а з 2010 року працював директором ансамблю. З 2011 року Богдан Сегін є директором міжнародного форуму «Музика молодих» та художнім керівником київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE.