„Світоч” пропонує українським ласунам смачні новинки

Перейти до списку прес-релізівБер 15, 2012

Нещодавно асортимент популярних львівських кондитерських виробів ТМ „Світоч” поповнився кількома цікавими пропозиціями, серед яких – вагові цукерки „Білий Трюфель” і „Хрум”, плитка „Трюфель” чорний шоколад та популярні вафлі „Артек” у великій упаковці.

У 2012 році львівські кондитери продовжують активно розширювати асортимент торгової марки „Світоч” і за два перших місяці представили на ринку п’ять новинок – у категоріях вагових цукерок, вафель і шоколадних плиток.

Асортимент вагових цукерок, які традиційно користуються найбільшою популярністю серед українських споживачів, було доповнено одразу трьома новими цукерками – „Хрум горіховий”, „Хрум кокосовий” та „Білий Трюфель”.

Цукерка „Хрум” – це міні-формат однойменного вафельного батончика в шоколаді – продукту-задоволення із ніжною начинкою, котрий ідеально підходить для швидкого втамування легкого голоду впродовж дня. Асортимент вафельних цукерок „Хрум” так само представлено двома найпопулярнішими серед українців смаків: лісового горіха у молочному шоколаді та кокосу у білому шоколаді. Кожна хрустка цукерка запакована у яскраву металізовану упаковку сучасного дизайну.

Інша новинка у категорії вагових цукерок – „Білий Трюфель” – втілює неперевершене поєднання унікальної молочно-кокосової начинки та справжнього білого шоколаду. Ця вишукана цукерка стала другою пропозицією у „трюфельній” групі популярного бренду, до якої вже входить добре відомий українським споживачам класичний „Трюфель” від „Світоч”.

Не менш приємний сюрприз світочанські майстри підготували для любителів легендарних вафель „Артек”: відтепер улюблені ласощі кількох поколінь українців доступні також у форматі родинної упаковки вагою 250 грамів і за цілком доступною ціною. „Артек” у великій яскравій упаковці – десять хрустких і завжди свіжих вафель – стане смачним десертом до чаю, легким і поживним полуденком або чудовим доповненням до святкового столу.

Шанувальникам же справжнього львівського шоколаду кондитери „Світоч” пропонують спробувати нову шоколадну плитку „Трюфель” чорний шоколад. Насичений смак трюфеля в дуеті з темним шоколадом найвищої якості – це особлива пропозиція для справжніх гурманів. Ексклюзивність та вишуканість нової шоколадної плитки ефектно підкреслює елегантна упаковка стриманого дизайну.