Світочанські новинки

Перейти до списку прес-релізівЛис 3, 2013

Восени «Світоч» підготував декілька сюрпризів для любителів солодощів. Нова «Палітра асорті», що змінилася не лише з середини, алей й зовні – коробка у оновленому дизайні, прикрасить будь-яке свято. На звороті коробки - романтичні історії про кожну цукерку, на які надихнули поетів неповторні смаки «Палтіри». Бестселер «Палітра Асорті» має начинки, огорнуті темним і молочним шоколадом: молочну карамель, молочно-горіхову, шоколадну з апельсиновим смаком та трюфельну начинку зі смаком вишні.

Солодощі з фісташкою мають багато прихильників, тому солодкий бренд, слідуючи за вподобаннями споживачів, підготував обмежений випуск цих цукерок – «Трюфель фісташковий смак», що буде доступний прихильникам протягом декількох місяців.

У жовтні «Світоч» запропонував нову цукерку «Шоколадний лев», ідею створення якої надихнуло саме місто Лева. Витончений трюфельно-ромовий смак, справжній шоколад та львівський дизайн створюють асоціацію зі Львовом, містом шоколаду та кав’ярень. Ця новинка – чудовий сувенір для гостей міста Лева або гостинець, який львів'яни можуть взяти з собою, подорожуючи, чи просто насолодитись вдома з рідними чи друзями.