«Світоч» - найкращий інвестор Львівщини

Перейти до списку прес-релізівЧер 5, 2014

Львівська кондитерська фабрика «Світоч» стала переможцем у номінації «Інвестор року 2013: найкраща вітчизняна інвестиція» за результатами розгляду інвестиційної діяльності підприємств Львівщини у 2013 році, проведеному Львівською облдержадміністрацією, Торгово-промисловою палатою та регіональним центром з інвестицій та розвитку Львівщини. Претенденти змагалися за звання найкращого вітчизняного та іноземного інвестора.

Організатори конкурсу відзначили швидку динаміку розвитку фабрики «Світоч», зокрема реалізацію проекту з пакування розчинної кави Nescafe, котрий ознаменував перехід підприємства на якісно новий рівень: від місцевої кондитерської фабрики до регіонального виробничого центру Nestle. Впроваджено принципово нове автоматизоване виробництво, відкрито нову аналітичну, мікробіологічну та патогенну лабораторії.

Цього року участь у конкурсі взяли 18 компаній. Серед найважливіших критеріїв оцінки були розмір інвестицій компанії, обсяг виготовленої продукції та кількість працівників підприємства. Відзначали лауреатів та переможців дипломами та авторськими статуетками під час Міжнародного економічного форуму «Україна – Канада», котрий відбувся у Львові.

Під час церемонії нагородження президент Львівської ТПП Дмитро Афтанас зауважив, що попри складну ситуацію в країні є компанії, котрі продовжують інвестувати у розвиток виробництва. «Це одна із необхідних передумов стабільності та надійності розвитку українського бізнесу. Цьогорічний конкурс засвідчує, що навіть в умовах нестабільності фінансового ринку інвестиції не будуть призупинені», - наголосив він.

«Світоч» - одне з найстаріших підприємств кондитерській галузі України. Nestle реалізує політику довгострокового розвитку фабрики, спрямовану на досягнення світового рівня якості. Більша частина прибутку реінвестується в модернізацію та реконструкцію виробництва, оптимізацію виробничого циклу та придбання нового обладнання», - зазначив директор з корпоративних питань Nestle в Україні та Молдові Геннадій Радченко. За його словами, левова частка коштів спрямовувалася не тільки на оновлення основних фондів фабрики, а й на впровадження сучасних моделей схем ведення бізнесу, проектів з навчання персоналу, безпеки праці, пропаганди здорового харчування.

На фото: нагороду отримує начальник головного виробництва «Світоч» Мар’яна Гірняк