«Світоч» став головним спонсором свята шоколаду

Перейти до списку прес-релізівЖов 20, 2014

Традиційно солодкий бренд «Світоч» став генеральним партнером VII Національного cвята шоколаду. Приємний тонкий запах ванілі, мускату та кориці, підсилений чарівним гіркуватим ароматом шоколаду, доброзичлива аура і багато-багато солодощів. Власне, так можна коротко охарактеризувати свято шоколаду, котре відбувалося у Львівському палаці мистецтв протягом трьох днів – 17-19 жовтня.

Генеральний партнер свята «Світоч» та організатори акції констатують, що мешканцям та гостям міста цьогорічний осінній шокофест припав до душі. Висока якість шоколадної маси, котру «Світоч» підготував для львівських скульпторів, дозволила митцям майстерно відтворити із шоколаду відомі пам’ятки архітектури Львова, виготовити чудернацькі казкові фігури.

Гості свята звіряли час за шоколадним годинником, а найкращі українські шоколатьє давали майстер-класи з приготування десертів зі смаками чізкейку, тірамісу, трюфеля і йогуртів – таких, як у шоколадних плитках «Світоча». Поруч із майстернею, де кондитери чарували зі смаками всі охочі насолоджувалися ароматною кавою і шоколадом «Світоч Десерти» під музику в стилі «лаунж».

Що ж то за свято без пам’ятки? До фотографа, котрий робив знімки на фоні банера у вигляді класичної французької кондитерської і відразу ж завантажував їх із хештегом «#svitochdesserts» у спеціально створений профіль у соцмережі Instagram.

Звичайно ж, конкурси, розіграші, лотереї - для адреналіну й азарту. Хто виграв шоколад, а кому пощастило більше (таких майже два десятки) отримав сертифікат на екскурсію на фабрику. «Світоч», як і обіцяв, подарував шанувальникам шоколаду не лише смачну продукцію, а чудовий настрій.