ТМ «Світоч» знову подарує українцям «Пошту щастя»

Перейти до списку прес-релізівГру 4, 2011

Торгова марка «Світоч» напередодні новорічно-різдвяних свят традиційно розпочинає акцію «Пошта щастя», що охопить Львів та Львівську область. Святкова акція завершиться розіграшем солодких призів у день Святого Миколая.

Як і минулого року, партнером «Пошти щастя» від «Світоча» є Львівське обласне телебачення. Взяти участь в акції можуть усі жителі Львова та Львівської області, що надішлють листи з привітаннями для своїх рідних, друзів та знайомих на адресу телеканалу (79008, Львів, Високий Замок, 4. ЛОДТРК. З приміткою «Пошта щастя від «Світоча», програма «Вже ранок»). Саме серед цих листів відбудеться розіграш 100(!) мішків із солодощами «Світоч», що їх «листоноші щастя» принесуть просто до дверей адресатів.

«Новорічні свята в кожного з нас асоціюються з веселощами, подарунками і, звісно ж, солодощами, – коментує менеджер групи торгових марок «Світоч» Роман Янович. – Діти очікують маленьких чудес від Святого Миколая, а дорослих зворушують спогади про те відчуття свята, яке буває лише в дитинстві. Адже всі ми — родом із дитинства! «Пошта щастя» від ТМ «Світоч» дає змогу подарувати радість вашим рідним та друзям, з якими доводиться бачитися не так часто, – виграти для них мішок солодощів «Світоч». Наші «листоноші» принесуть солодкі пакунки їм додому, і ми сподіваємося, що разом із подарунками люди отримають часточку щастя та тепла».

«Пошта щастя» поступово стає доброю традицією. Минулого року акція викликала неабияке зацікавлення львів’ян, про що свідчить велика кількість учасників. Цьогорічний розіграш відбудеться напередодні Дня Св. Миколая, 16 грудня, в прямому ефірі програми «Вже ранок» на Львівському телебаченні.