ТМ “Світоч” дарує львів’янам будиночок Святого Миколая

Перейти до списку прес-релізівГру 16, 2011

За підтримки Львівської кондитерської фабрики “Світоч” на площі біля Оперного Театру у Львові відкриється справжній будиночок Святого Миколая, який прийматиме гостей щодня з 17 грудня 2011 року до 19 січня 2012 року.

Вже кілька років поспіль, напередодні новорічно-різдвяних свят, ТМ “Світоч” дарує львів’янам та гостям міста різноманітні розваги та святкові заходи, які традиційно розпочинаються в День Св.Миколая. Цьогорічна концепція свята є новою та незвичайною для міста — в будиночку Св.Миколая, оформленому в казковому стилі, щодня відбуватимуться різноманітні ігри, конкурси та розіграші солодких подарунків від ТМ “Світоч”.

Радченко Геннадій, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові: “Важливим напрямком діяльності ТМ “Світоч” є участь в організації та підтримка різноманітних міських заходів, адже Львівська кондитерська фабрика “Світоч”, як одне з найдавніших підприємств міста, асоціюється саме зі Львовом, його традиціями та колоритом. До новорічно-різдвяних свят “Світоч” прагне подарувати Львову справжню казку — це і будиночок Св.Миколая, і безліч розваг, які відбуватимуться у центрі міста впродовж усіх свят, і головна міська ялинка,прикрашена як точна копія різдвяної ялинки у Ватикані, яку цього року Святому Престолу подарувала Україна. Її урочисте відкриття відбудеться 19 грудня о 17:00. Ми сподіваємося, що наші старання зроблять місто ще кращим та привабливішим, як для туристів, так і для його жителів”.

До будиночку Св.Миколая можуть завітати всі бажаючі, поспілкуватися зі “справжнім” Миколаєм і передати йому привітання та побажання для своїх рідних, серед яких також будуть розігруватися солодкі призи від “Світоча”.