Найбадьоріший тиждень весни

Перейти до списку прес-релізівКві 8, 2013

Це сталося! На Майдані Незалежності відсвяткували день народження NESCAFE. Більше ніж шість з половиною тисяч людей долучилися до дегустації і стали частиною ювілейної арт-інсталяції.

Вже 75 років бадьорі та натхненні ранки починаються з Nescafe. На честь свого дня народження улюблений бренд запросив усіх бажаючих на запашну каву та святковий концерт.

Протягом тижня на Майдані Незалежності працювала тематична інсталяція арт-об’єктів «Історія Nescafe», а у неділю з’явилася чотириметрова червона чашка, найбільша в історії України, яку заварили на головній площі країни.

У неділю киян пригостили 6737 чашками кави, а це - майже 750 літрів напою! Рекорд було офіційно зареєстровано в Національному реєстрі рекордів України. До святкування ювілею приєдналися активісти з «воркаут». Особливий подарунок від адептів активного життя – масова зарядка на головній площі країни.

Найбадьоріший тиждень весни завершився святковим концертом, у якому взяли участь гурти «СКАЙ», «Пара Нормальних» та співачка Еріка.