Смачні історії

Перейти до списку прес-релізівКві 29, 2014

ТМ «Торчин» у мережі Youtube

Nestlé є світовим лідером у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. ТМ «Торчин» запустила свій канал у соціальній мережі Youtube – «Смачні історії», щоб долучити українців до правильного харчування та допомогти з приготуванням смачних та корисних страв.

На каналі Youtube вже можна знайти низку цікавих рецептів та переглянути відео-посібник з їх приготування. Запіканка по-прованськи, гриль-ролл з овочами та куркою, соковита буженина, запечена в гірчиці, запіканка з пастою та тунцем, стейк під соусом «Сацебелі» – ви легко знайдете страву до смаку та зможете дивувати своїх близьких щодня. Більше рецептів за посиланням: https://www.youtube.com/user/istoriitorchyn?app=desktop.

Українські споживачі майстерно використовують майонез, кетчуп, червоні соуси або соуси на основі майонезу для підсилення смаку та надання стравам виразності. Українці є експертними кухарями і вони цінують те, що соуси дозволяють додавати нових смаків та експериментувати. До речі, середнє споживання майонезу на душу населення в Україні складає більше 4 кг на рік, а це означає, що майонез присутній практично в усіх стравах на столі українського споживача.

Готуймо разом із «Торчин» смачні та корисні страви!