Різдво у Львові - зі смаком меду, куті й світочівського шоколаду

Перейти до списку прес-релізівГру 20, 2014

Львів - прибраний у святкові шати, передноворічні вуличні концерти, конкурси, інтерактивні радіо ігри, динамічні спортивні забави колядки-щедрівки, церковні передзвони, гомінкий ярмарок на площі Ринок, головна різдвяна ялинка, вбрана наче величезна світочанська цукерка «Зоряне сяйво». У місті до цих пір панує Дух Різдва, посилений ароматом шоколаду – бренд «Світоч», як головний спонсор святкувань, допоміг створити казкове почуття піднесення.

Цьогоріч «Світоч» допомагав створювати святкову атмосферу не лише у центрі міста, а й на «Площі 12-ти ялинок» перед бібліотекою-філією №19 ЦБС для дітей, яка у Франківському районі міста на вулиці Симоненка та інших куточках Львова.

Вулицями різдвяного міста снували екскурсійні поїзди, прикрашені, наче величезні цукерки «Зоряне сяйво». А на солодкі призи, частування-дегустації підприємство подарувало декілька тонн шоколаду та цукерок.

Директор з корпоративних питань Nestle в Україні Геннадій Радченко: «Різдво Христове для українців завжди було споконвічним родинним святом. «Наша кондитерська фабрика, котра вже багато десятиліть є візиткою Львова, також орієнтується на родинні цінності. Тому «Світоч» як родинний бренд, ми сподіваємося, зумів створити сакральну атмосферу Різдва, комфорт і затишок у кожній львівській оселі».