Новий рекламний ролик NESCAFÉ 3в1 – вже в ефірі

Перейти до списку прес-релізівКві 18, 2010

19 квітня 2010 року на українських телеканалах з'явився новий рекламний ролик ТМ NESCAFÉ 3в1. Це частина нової рекламної кампанії NESCAFÉ 3в1, що проходить під слоганом «Помиляйся, тільки не зупиняйся!».

Головна ідея ролика полягає у тому, що не варто боятися помилитися. Адже саме на власних помилках ми вчимося, отримуємо більше досвіду, робимо висновки, розвиваємося і врешті-решт досягаємо того, до чого так прагнемо. А чашка ароматної кави NESCAFÉ 3в1 допомагає нам зібратися з силами, зробити нову спробу та досягти поставленої мети.

Марина Сергієнко, старший бренд менеджер з розвитку ТМ NESCAFÉ 3in1: «Основна комунікаційна платформа бренду залишається незмінною – NESCAFÉ 3в1 дарує натхнення та допомагає проявити себе. Змінилися тільки герої нового ролика. Тепер це скейт-бордист, гітарист, брейкденс-герл. Адже аудиторія бренду – це саме такі молоді та активні люди. Ми постійно проводимо акції для цієї аудиторії. Зараз, наприклад, триває соціально орієнтований проект NESCAFÉ IdeaX під слоганом «Дрімз кам тру» («Мрії збуваються»), завдяки якому молоді люди мають змогу здійснити свої мрії та реалізувати найсміливіші та найактуальніші ідеї в 3-х категоріях: соціальній, бізнес та творчій. Новий ролик «Помиляйся. Тільки не зупиняйся!» адресовано саме таким споживачам – молодим, динамічним, цілеспрямованим та наполегливим».

«На створення нового ролика було витрачено багато сил, енергії та часу, проте результат безперечно того вартий, – зазначила координатор проекту Ольга Шевченко, РА «Револьвер». – Нам пощастило співпрацювати з чудовим режисером та надійною продакшн-командою. У нас було бажання створити відмінний рекламний продукт, і нам це вдалося. Ми переконані, що новий ролик не просто помітять – він дійсно працюватиме. Власно кажучи, саме це і відрізняє якісну рекламу від посередньої».

Команда проекту:
Марина Сергієнко, старший бренд менеджер з розвитку ТМ NESCAFÉ 3in1 (Nestlé в Україні)
Режисер – Анрі Барже (Henri Barges)
Оператор – Паскаль Рідао (Pascal Ridao)
Режисер демо-частини – Серж Ру (Serge Roux)
Оператор демо-частини – Франсуа Катонн (Francois Catonne)
Музика – Mr.Lab! (Франція)
Продакшн – Family Production
Генеральний продюсер – Анастасія Буковська
Лінійний продюсер – Микола Сокальський
Пост-продакшн – Postmodern /Mental Drive

Творча група:
Ідея – Андрій Коваль, Ганна Меншикова (РА «Револьвер»)
Керівник творчої групи – Олексій Демін (THINK! McCann Ericsson)
Креативний директор, копірайтер – Ганна Меншикова (РА «Револьвер»)
Арт-директор – Сергій Тесленко (РА «Револьвер»)
Координатор проекту – Ольга Шевченко (РА «Револьвер»)
Аккаунт директор – Михайло Ткаченко (THINK! McCann Ericsson)
Аккаунт менеджери – Алла Ледін (THINK! McCann Ericsson), Олена Яюс (РА «Револьвер»)

Ролик «Помиляйся, тільки не зупиняйся!» можна переглянути за посиланням: http://www.youtube.com/watch?v=x1FJR6uYdz4