Відкликання Nescafe преміум

Перейти до списку прес-релізівТра 19, 2010

Сьогодні штаб квартира Nestlé S.A. у Швейцарії, оголосила про добровільне відкликання з ринку розчинної кави Alta Rica, Cap Colombie, Estet, Kenjara та Espresso (окремі найменування кави Nescafé) вагою 100 гр. в скляній банці в пластиковій обгортці, що в основному реалізується в Європі. Таке рішення прийняте у зв’язку з підозрою на можливу наявність у деяких з цих банок шматочків скла, які ймовірно можуть потрапити до них під час транспортування до торгівельної мережі.

Якість та безпека продукції є головним пріоритетом для компанії Nestlé, що за жодних обставин не підлягає обговоренню. Тому, в рамках запобіжних заходів, компанія вирішила відкликати зазначений асортимент кави з ринків тих країн, де ці продукти продаються. Перш ніж цей асортимент кави знову з’явиться на ринку, буде змінено формат упаковки. Nestlé приносить вибачення своїм споживачами та клієнтами за незручності, спричиненні відкликанням кави з ринку.

Повідомляючи цю інформацію, головний офіс Nestlé в Україні наголошує, що на території України компанія не отримала жодних скарг від споживачів стосовно цієї проблеми. Цей відклик не розповсюджується на усі інші продукти Nestlé, які є у продажу на території України.