«Академія Purina»

Перейти до списку прес-релізівСер 2, 2013

Розпочала роботу «Академія Purina» – програма післядипломної освіти для ветеринарних лікарів на базі Білоцерківського Національного аграрного університету. Програма створена компанією Nestle Purina з метою підвищення професійного рівня ветлікарів і поліпшення якості обслуговування пацієнтів ветеринарних клінік.

У навчальних семінарах, які були зосереджені на темі кардіо-респіраторних захворювань собак і котів, взяли участь тридцять фахівців з усієї країни. В якості лекторів були залучені кращі лікарі в цій галузі з Московської клініки «Біоконтроль»: керівник терапевтичного відділення «Біоконтроль» Російського онкологічного наукового центру РАМН, член Британської ветеринарної асоціації дрібних тварин Людмила Сережина; кандидат біологічних наук, керівник відділення кардіології клініки «Біоконтроль» Влада Ілларіонова; лікар візуальної діагностики, фахівець в області томографічних методів дослідження (КТ, МРТ) Юлія Крівова.

Протягом п'яти днів учасники вивчали особливості діагностики та лікування захворювань серця і дихальної системи котів і собак. Два дні лекційних та практичних занять, круглий стіл з питаннями і відповідями дали учасникам можливість максимально повно вивчити теми програми.

Ігор Рудько, ветеринарний лікар клініки «4ЛАПИ-НОРМА», м. Красноармійськ, Донецька область: «Практичні заняття проводилися на базі ветеринарного факультету, що надало можливість мати під рукою необхідне обладнання, все можна було спробувати власноруч під чуйним і професійним керівництвом. Поїхав з твердою впевненістю у знаннях, що отримав. Дуже радий, що Purina піклується про рівень знань ветеринарних лікарів, надаючи можливість стати краще і успішніше».

Надія Сабліна, ветеринарна клініка «Котофей», м. Дніпропетровськ: «За час семінару ми не лише отримали масу унікальних знань, а й познайомилися з колегами, обмінялися професійним досвідом та методичними посібниками. Завдяки таким семінарам ми можемо запропонувати нашим пацієнтам та покупцям і високоякісні корми, і з більш глибоким знанням справи призначати чудові дієти, отримуючи відмінні результати».

Наступне навчання в «Академії Purina», присвячене проблемам неврології дрібних домашніх тварин, відбудеться у вересні.