Nestlé відкрила нову виробничу лінію на фабриці «Світоч» у Львові

Перейти до списку прес-релізівЖов 22, 2012

22 жовтня на Львівській кондитерській фабриці «Світоч» було урочисто відкрито нову лінію з виробництва шоколадних батончиків LION. У церемонії взяли участь головний виконавчий директор Nestlé S.A. (Швейцарія) Пол Бюльке та виконавчий віце-президент Nestlé S.A. (зона Європа) Лоран Фрекс.

Львівській фабриці «Світоч», що входить до групи компаній Nestlé з 1998 року, приділяється особлива увага з боку керівництва Nestlé S.A. Інвестиції у розширення виробництва цього потужного підприємства направлені на модернізацію існуючого обладнання та встановлення нових виробничих потужностей. У цьому році інвестиції в кондитерське виробництво склали близько 130 млн. грн. На фабриці встановлені нові лінії з виробництва батончиків LION та шоколадних цукерок, а також нове вдосконалене обладнання з фасування розчинної кави NESCAFE.

Візит керівників Nestlé S.A. співпав з 50-річчям з дати офіційного надання назви «Світоч» підприємству і заснуванням кондитерського виробництва у Львові у 1882 році. З цієї нагоди відбувся концерт Національного академічного народного хору України ім. Г.Г.Верьовки, котрий Nestlé подарувала жителям та гостям міста.

На сьогоднішній день Nestlé є одним із найбільших інвесторів у харчову промисловість України. Цьому питанню була присвячена зустріч Пола Бюльке з Головою Львівської обласної державної адміністрації Михайлом Костюком та заступником голови Волинської обласної державної адміністрації Едуардом Стоєвим. Керівники областей, де розташовані виробничі потужності компанії, були почесними гостями на святкуванні 50-річчя бренду «Світоч». Подія стала приводом поспілкуватися, зокрема, про шляхи розвитку підприємств Nestlé у Львові, де в цьому році проведено значну реконструкція, і Волинській області, де під відомою торговою маркою «Торчин» виробляється третина холодних соусів на українському ринку.

Пол Бюльке подякував за партнерську підтримку та сприяння у розвитку підприємств Nestlé в Україні, а також поділився очікуваннями та подальшими намірами компанії на українському ринку: «Україна залишається одним із найбільш швидко зростаючих ринків для нашого бізнесу у Європі і має великий потенціал. Ми плануємо надалі інвестувати у розширення наших виробничих потужностей. Україна – надзвичайно перспективна країна, яка докладає великих зусиль для створення сприятливих умов для інвесторів».

Керівники Nestlé S.A. відвідали «Об'єднаний бізнес-сервіс-центру Nestlé в Європі» (NBS EURОРЕ), котрий було відкрито влітку минулого року, а сьогодні налічує більше 400 співробітників. Під час візиту Пол Бюльке та Лоран Фрекс зустрілися з менеджментом та співробітниками Nestlé в Україні. Пол Бюльке підкреслив, що компанія прийняла правильне рішення, обравши український ринок для створення нового центру, який у складі міжнародного підрозділу «Бізнес Сервіс Nestlé» (GNBS) забезпечує обслуговування фінансових операцій і процесів з управління персоналом підприємств і організацій компанії у країнах Східної і Центральної Європи.

«Ми успішно реалізували проект створення бізнес-сервіс-центру Nestlé у Львові і сьогодні отримуємо схвальні відгуки від ринків, які обслуговуються центром. Це найкраща оцінка, яку тільки можна отримати, – зазначив Лоран Фрекс. – У майбутньому бізнес-сервіс-центр у Львові, безперечно, стане однією з головних конкурентних переваг Nestlé в Європі».