«Світоч» випустив нову «Палітру асорті»

Перейти до списку прес-релізівЛис 3, 2013

3 листопада під час церемонії закриття Першого міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси були презентовані нові смаки популярних цукерок «Палітра Асорті».

Солодкий бренд, прагнучи догодити смакам усіх закоханих у Львів, подбав, щоб учасники та відвідувачі конкурсу змогли привезти із собою смачні сувеніри.

Нова «Палітра асорті», що змінилася не лише з середини, алей й зовні – коробка у оновленому дизайні, прикрасить будь-яке свято. На звороті коробки - романтичні історії про кожну цукерку, на які надихнули поетів неповторні смаки «Палтіри». Бестселер «Палітра Асорті» має начинки, огорнуті темним і молочним шоколадом: молочну карамель, молочно-горіхову, шоколадну з апельсиновим смаком та трюфельну начинку зі смаком вишні.

Конкурс скрипалів Олега Криси тривав у Львові з 24 жовтня по 3 листопада. Учасниками конкурсу були вісімнадцять виконавців з України, Канади, Японії, Китаю, Австралії, Південної Кореї, Росії та США. Обдаровані скрипалі мали змогу показати себе світу та зробити свій внесок у популяризацію української класичної музики.