Улюблена вівсяночка за п’ять хвилин

Перейти до списку прес-релізівЖов 21, 2013

Вівсяна каша – один з найпопулярніших сніданків серед українців. Це одночасно і поживна, і корисна, і ситна страва. Йдучи на зустріч потребам українців, у кінці вересня цього року ТМ «Бистров» розпочала виробництво вівсяних пластівців у новій 400-грамовій упаковці. Це – перший продукт в асортименті бренду, що виробляється в Україні. На відміну від солодких вівсяних каш «Бистров» з ягодами, фруктами та молоком новий продукт містить лише 100% цільні злаки. Лінія, виробничі потужності якої становлять 30 пакетів на хвилину, розташована на території фабрики «Мівіна 3» у Харкові. Загальна сума інвестицій у нову лінію склала 2,7 мільйони гривень.

Новинка від «Бистров» – ніжні та класичні вівсяні пластівці у сучасній, зручній упаковці, які до того ж потребують мінімум часу для приготування. Лише за п’ять хвилин можна споживати готову страву з цільними злаками та цілим комплексом корисних речовин.

Вівсяні пластівці – багате джерело енергії, мінеральних речовин, клітковини та вітамінів. Крім того вони покращують роботу шлунка та виводить шкідливі речовини з організму.