«Муркотячна» новинка для котів

Перейти до списку прес-релізівСіч 14, 2014

На українському ринку з’явився новий повнораціонний корм для дорослих котів ТМ Felix®

Переважна більшість українців сприймають своїх котів як справжніх членів родини, тому до підбору харчового раціону своїх улюбленців ставляться дуже відповідально. Отже, харчування для кота має бути не лише якісним, але й смачним. Саме таким, за твердженням виробника, є повнораціонний корм Felix® з високоякісних інгредієнтів. Завдяки технології приготування на грилі, ніжні м'ясні шматочки мають особливо апетитний вигляд і аромат, немов приготовані вдома. Різноманітність смаків відповідає вподобанням домашніх улюбленців: апетитні курочка та індичка, запашний кролик, лосось, а ще комбіновані смаки курочки з томатами та форелі з зеленими бобами. Таку смакоту коти готові їсти кожного дня на сніданок, обід та вечерю!

Симпатичний кіт на упаковці Felix® уособлює всі якості, притаманні справжньому коту: самостійний, веселий, грайливий та справжній бешкетник. Власники домашніх котів, які люблять своїх тварин за їх характер, тепер знатимуть напевне, як потішити свого улюбленця!

Шість смаків у соковитому желе від ТМ Felix® можна знайти на полицях супермаркетів, зоомагазинів та у роздрібній торгівлі.