Нові призначення в „Nestlé Україна”

Перейти до списку прес-релізівВер 7, 2008

Компанія „Nestlé Україна” успішно розвивається і прагне утримувати провідну позицію на ринку, підтримувати найвищий рівень якості продукції та високі показники ефективності роботи колективу.

Останнім часом у кадровій структурі компанії „Nestlé Україна” відбулися зміни. Ірина Сітдікова призначена на посаду керівника відділу управління персоналом Nestlé в Україні. Джон Ламберт – на посаду керівника відділу кондитерських виробів Nestlé в Україні. А Майкл Стюарт Кларк став корпоративним фінансовим контролером Nestlé в Україні.

Ірина Сітдікова. На початку кар’єри Ірина працювала супервайзером відділу продажів, пізніше - керівником тренінгових програм для торгівельного маркетингу. З 2003 року Ірина працює в Nestlé Росія, де займала посаду керівника напрямку з розвитку і навчання персоналу, а з 2005 року - посаду операційного менеджера, бізнес-партнера.

Закінчила Московський державний лінгвістичний університет за фахом „Лінгвіст, викладач французької та німецької мов”. Ірина одружена, має двох дітей.

Джон Ламберт. Працює в Nestlé протягом 17 років. Розпочавши свою діяльність на посаді торгівельного представника відділу продажів у Великобританії, Джон зробив яскраву кар’єру і у 2007 році отримав посаду консультанта з маркетингу в стратегічному підрозділі кондитерських виробів у головному офісі Nestlé в м. Вевей, Швейцарія. Серед найзначніших досягнень Джона розробка нової стратегії кондитерського бізнесу для зони Європа, розробка стратегії позиціонування бізнесу в рамках програми Nutrition, Health and Wellness, робота у різноманітних стратегічних проектах для бренду КІТ КАТ та багато іншого.

Джон закінчив Університет Абердіна у Великобританії за фахом „Інженер сільського господарства”. Брав участь у численних тренінгах за програмами Nestlé.

Джону 41 рік, неодружений.

Майкл Стюарт Кларк

До обов’язків Майкла та його підрозділу входить надання достовірної та вчасної інформації бізнес-відділам та супроводжуючим підрозділам, надання рекомендацій з метою забезпечення досягнення запланованих результатів.

Майкл отримав диплом Інституту управління бухгалтерською справою за напрямком „Фінанси і контроль” та диплом Університету Данді в Шотландії за напрямком „Культура і мистецтво”.

Майклу 44 років, одружений, виховує трьох дочок та сина.

Довідка:

Nestlé – найбільша компанія з виробництва продуктів харчування у світі.

Сьогодні Nestlé належить 511 фабрик у 86 країнах миру. Компанія нараховує 265 000 співробітників. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерської продукції, кулінарії, дитячого та спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної і столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé також володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної та фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З того часу компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFE, NESQUIK, FRISKIES, KITKAT, LION, NUTS тощо. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ "Львівська кондитерська фабрика "Світоч". У травні 2003 року в Києві засновано ТОВ «Nestlé Україна». Наприкінці 2003-го року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдинг» (ТМ «Торчин»).

 

За подальшою інформацією прохання звертатися до:
Геннадія Радченка ,
директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні і Молдові
Тел. (044) 490 80 59, (044) 496 10 31
Ел. пошта: Gennadiy.Radchenko@ua.nestle.com