Ольга Щербакан очолить фабрику Nestlé у Волинській області

Перейти до списку прес-релізівБер 22, 2012

Директором ЗАТ „Волиньхолдинг” (ТМ „Торчин”, 100% акцій належать Nestle S.A.) призначена Ольга Щербакан. На цій посаді вона змінила Штефана Шаффельда.

Вперше в історії Nestle громадянка України призначена на посаду директора фабрики Nestle. Ольга закінчила Воронезький технологічний інститут, працювала на Пермській кондитерській фабриці. З 1996 року займала посаду керівника лабораторії на підприємстві „Волиньхолдинг”, де відповідала за контроль якості продукції. У 2002 році була призначена директором з виробництва. Після придбання ТОВ „Волиньхолдинг” компанією Nestle наприкінці 2003 року, Ольга Щербакан брала участь у процесі інтеграції українського підприємства в структуру міжнародної компанії. В 2008 році була у числі відповідальних за реалізацію проекту з будівництва у Волинській області нового заводу та логістичного комплексу.

Після входження ТОВ „Техноком” у групу компаній Nestle в Україні в лютому 2010 року, Ольга Щербакан брала участь в інтеграції харківських фабрик в структуру Nestle. Зокрема, за її сприяння на придбаному підприємстві були впроваджені корпоративні стандарти Nestle в галузі побудови бізнес-процесів та контролю якості, що дозволить істотно розширити географію експорту продукції ТМ „Мівіна”.

ПрАТ «Волиньхолдінг» - найбільше підприємство України з виробництва холодних соусів (майонез, кетчуп, гірчицю, соуси) під ТМ «Торчин».