Рішення Ради Директорів Nestlé: створення нового Виконавчого комітету і переформування зони Європа та АОА

Перейти до списку прес-релізівВер 26, 2014

Останніми роками компанія Nestlé за рахунок послідовних дій значно зміцнила стратегію щодо харчування, здоров’я та гарного самопочуття та розширила межі своєї діяльності після створення Nestlé Health Science and Nestlé Skin Health. Одночасно, компанія продовжує розвиток, щоб мати змогу повною мірою скористатися своїми масштабами, а також ефективно самоорганізовується для зростання прибутків.

Враховуючи це, Рада Директорів Nestlé на зустрічі 26 вересня 2014 року підтримала пропозицію щодо нових функцій Виконавчого Комітету, а також створення Nestlé Business Excellence та нового визначення Зони Європи (Zone Europe) та Зони Азії, Океанії та Африки (Zone Asia, Oceania and Africa) (АОА).

Пол Бюльке, Генеральний директор Nestlé: «Ми завжди надаємо перевагу децентралізованій структурі організації, щоб залишатись ближче до місцевого споживача та зберігати швидкість реакції у діяльності, ми збільшуємо наші зусилля, щоб краще використовувати наші масштаби. Ми вивчаємо те, як наша компанія організована та як вона працює, щоб тримати оптимальний баланс між категорією та географічною спрямованістю. Завдяки цим крокам, ми будуємо нашу компанію для подальшого зростання і продуктивності».

Створення Nestlé Business Excellence

Nestlé Business Excellence включатиме функції корпоративної підтримки GLOBE та Nestlé Business Services, а також корпоративну ініціативу Nestlé Continuous Excellence.

Шляхом об’єднання цих різноманітних функцій та передання їх під відповідальність одного органу на рівні Виконавчого Комітету, компанія прагне більш ефективно використовувати свій масштаб і навички, а також більш ефективно і економічно обслуговувати ринки і підприємства. Це також дозволить ринкам Nestlé приділити увагу формуванню попиту.

Кріс Джонсон, на даний момент виконавчий віце-президент, відповідальний за зону Америки, візьме на себе нову відповідальність як виконавчий віце-президент та керівник Nestlé Business Excellence. Кріс Джонсон ідеально підходить для цієї нової ролі завдяки досвіду у корпоративних і ринкових питаннях і глибокому розумінню компанії.

Лоран Фрекс замінить Кріса Джонсона на посаді виконавчого віце-президента та очолить Зону Америки. За останні шість років Лоран Фрекс успішно керував Зоною Європи, яка перевершила конкуренцію у важкі часи.

Переформування зон Європи та Азії, Океанії та Африки

Вагомі соціально-економічні та політичні події різко змінили вигляд багатьох частин світу, що надало різноманітні перспективи для зростання. Зони повинні мати необхідний баланс між тенденціями ринків, які розвиваються та вже розвиненими, а також різняться за соціально-економічною споживчою динамікою, Рада вирішила інтегрувати країни Магрибу, Близького Сходу, регіону Північно-Східної Африки, Туреччини та Ізраїлю в зону Європи. Як наслідок, Зона Європи буде перейменована на Зону EMENA (Європа, Середній Схід, Північна Африка).

Перевизначена Зона АОА, керівником якої є Нанду Нандкішор, матиме можливість більшою мірою зосередити увагу на тому, щоб забезпечити подальший розвиток Nestlé у в цій складній, але швидко зростаючій частині світу.

Луіс Кантарел відповідатиме за нову Зону EMENA (Європа, Близький Схід та Північна Африка). Ця посада ідеально підходить йому з урахуванням минулого досвіду. Луіс Кантарел залишиться в Науковій Раді Nestlé Health Science, яку він заснував та налагодив її роботу, перебуваючи на посаді президента і виконавчого директора.

Грег Бехар стане генеральним директором Наукової Ради Nestlé Health Science і звітуватиме безпосередньо перед Науковою Радою Nestlé Health Science. Грег Бехар є громадянином Швейцарії, який працює в Nestlé з липня 2014 року, він прийшов з компанії Boehringer Ingelheim Pharmaceuticals Inc., де був президентом і головним виконавчим директором.

Луіс Кантарел передасть відповідальність Nestlé Nutrition Хейко Шипперу, який в даний час займає посаду керівника в підрозділі Infant Nutrition. Він буде призначений з 1 жовтня 2014 року заступником Виконавчого віце-президента, який буде відповідати за Nestlé Nutrition та стане членом Виконавчої ради. Голландець Хейко Шиппер почав кар’єру в Nestlé у 1996 році в Бангладеші. Після цього, він працював в Індонезії, Швейцарії, на Філіппінах та в Китаї. У серпні 2013 року, Хейко Шиппер був призначений на посаду Міжнародного керівника Infant Nutrition.

Ці рішення набувають чинності з 1 жовтня 2014 року, нова структура функціонуватиме в повному обсязі до 1 січня 2015.