„Світоч” оновлює асортимент

Перейти до списку прес-релізівГру 15, 2009

У середині грудня, напередодні новорічних та різдвяних свят, у продажу з’явилися нові та оновлені коробки цукерок торгівельної марки „Світоч”. Оновлення асортименту цукерок у коробках – це частина проекту ребрендінгу ТМ „Світоч”. Зміни торкнулися як якості, так і зовнішнього вигляду продукції цієї категорії.

Серйозна робота була проведена по вдосконаленню якості шоколадної продукції „Світоч”. Завдяки покращенню рецептур шоколад став більш хрустким та блискучим, набув більш вираженого та насиченого смаку. Серед останніх інновацій – нова цукерка із зображенням лева, що є символом знаку якості „Світоч”. Дизайн усіх коробок „Світоч” став більш преміальним, подарунковим та сучасним.

Одним з найпопулярніших продуктів „Світоч” залишається „Палітра Асорті” – колекція чотирьох вишуканих смаків у чорному або молочному шоколаді. За результатами сліпого тестування, проведеного у грудні 2009 року, споживачі надали перевагу цукеркам „Палітра Асорті” ТМ „Світоч” у порівнянні з продукцією конкурентів. Дуже високим також є рівень обізнаності споживачів – кожен другий українець знає цукерки „Палітра Асорті”.

Оновлений вигляд отримала „Палітра Десерти” – єдина коробка цукерок на українському ринку з трьома видами шоколаду: чорним, молочним та білим. Під час тестування ця колекція вишуканих європейських десертів у цукерках „Світоч” отримала найвищу оцінку споживачів – „Дуже смачно!”.

Кардинальним чином змінився також дизайн коробки цукерок „Стожари”, промислове виробництво яких у свій час розпочалося саме на фабриці „Світоч”. Коробка стала більш святковою та преміальною.

Крім того, „Світоч” запропонував споживачам декілька новинок. Унікальною для українського ринку пропозицією стала велика коробка „Палітра Асорті”, у якій зібрано вісім видів цукерок з молочного та темного шоколаду. Також асортимент бренду поповнився новою коробкою „Світоч Exclusive” в елегантному преміальному дизайні, в якій представлено колекцію найулюбленіших та найпопулярніших цукерок українських споживачів. „Світоч Exclusive” – це єдина коробка цукерок на ринку України, що містить в собі таке розмаїття солодощів різної форми, типу та технології виробництва.