Нове призначення в Nestlé в Україні

Перейти до списку прес-релізівЛип 31, 2011

Новим керівником кондитерського напрямку Nestlé в Україні і Молдові призначена Дейдра О’Донох’ю (Deirdre O'Donoghue). Її попередник, Джон Ламберт, працюватиме у Великобританії.

Дейдра О’Донох’ю має великий досвід роботи у сфері маркетингового планування, розробки стратегій продажів та управління брендами продуктових категорій. Професійну кар’єру розпочала у Великобританії, де з 1988 року працювала на різних посадах, пов’язаних з маркетингом та продажами.

З 2000 року Дейдра О’Донох’ю працює в Nestlé, зокрема, до 2009 року – у Великобританії на керівних посадах у сфері продажів та розвитку брендів кондитерського бізнесу. Брала участь у розвитку таких міжнародних брендів, як Kit Kat та Lion. До призначення директором кондитерського напрямку Nestlé в Україні і Молдові, з січня 2010 по липень 2011, працювала у головному офісі Nestlé S.A. на посаді керівника відділу з розробки та впровадження нових видів продукції.

Дейдра О’Донох’ю народилася в Ірландії. Закінчила Національний університет Ірландії у Дубліні (University College Dublin), отримала ступені бакалавра наук у сфері комерції та магістра міжнародного маркетингу з відзнаками. Серед інтересів Дейдри – музика, література, активний відпочинок.