Nestlé та Krups представляють нову систему приготування напоїв

Перейти до списку прес-релізівВер 21, 2010

У вересні Nestlé та Krups представили в Україні інноваційну систему приготування напоїв NESCAFÉ Dolce Gusto. Це абсолютно нова пропозиція для українського споживача. Система NESCAFÉ Dolce Gusto, що на сьогоднішній день не має аналогів на ринку України – це нове покоління капсульних кавових машин, у яких знайшла своє відображення унікальна концепція „Твоя приватна кав’ярня”.

Капсульна система NESCAFÉ Dolce Gusto – інноваційне рішення від Nestlé та абсолютно новий погляд на процес приготування кави. Nestlé – ідейний розробник проекту та постачальник кавових капсул для NESCAFÉ Dolce Gusto. Krups є постачальником обладнання на ринок України. До беззаперечних переваг кавової машини належать: можливість готувати як гарячі, так і холодні напої; індивідуальний тиск води для кожного виду кавового напою та повна відповідність оригінальній рецептурі. Приготування будь-якого напою займає лише 30-60 секунд. NESCAFÉ Dolce Gusto поєднує в собі домашню кавоварку та професійний апарат з тиском 15 бар.

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні і Молдові: „Як лідер у сфері виробництва продуктів харчування Nestlé завжди прагне йти на крок попереду конкурентів, уважно відслідковуючи тенденції ринку, і пропонувати своїм споживачам нові рішення, нові продукти та послуги. Ми вважаємо, що сьогодні ринок України є достатньо зрілим для знайомства з нашим спільним інноваційним продуктом – капсульною системою NESCAFÉ Dolce Gusto. Адже все більше українських споживачів віддають перевагу високоякісній каві. І ми готові запропонувати їм кращу на ринку каву, яку кожен зможе приготувати у своїй власній приватній кав’ярні”.

Вперше капсульна система NESCAFÉ Dolce Gusto з’явилася на ринках Німеччини, Швейцарії, Франції у 2006 році, де швидко здобула велику популярність серед кавоманів.

В Україні асортимент кавових капсул NESCAFÉ налічує дванадцять смаків, серед яких Latte Macchiato, Cappuccino, Caffé Lungo, Espresso та кавові напої Chococino. Кожна капсула містить каву із 100% меленої арабіки, що гарантує найвищу якість напою у кожній чашці.

Нові кавові машинки NESCAFÉ Dolce Gusto мають стильний сучасний дизайн та представлені у кількох колірних варіантах: Melody – червоний, чорний, кремовий, Circоlo – антрацит, червоний та сріблястий металік.

Інноваційним можна назвати не лише новий продукт – систему NESCAFÉ Dolce Gusto, а й підхід до організації продажів. Капсульні системи NESCAFÉ Dolce Gusto та кавові капсули можна придбати в одній торговій точці: кавові капсули представлені у спеціалізованих магазинах побутової техніки, а кавові машини – у продуктових супермаркетах. Невдовзі розпочне свою роботу Інтернет магазин.

За додатковою інформацією заходьте на сайт www.dolce-gusto.ua