Nestlé анонсує премію «Створення спільних цінностей»

Перейти до списку прес-релізівСіч 29, 2015

Nestlé надасть 520 тисяч доларів за найкращий проект у сфері здорового харчування, збереження водних ресурсів та розвитку сільського господарства. У рамках програми «Створення спільних цінностей» Nestlé анонсує початок конкурсу інноваційних проектів серед приватних, громадських та неприбуткових організацій.

Міжнародна компанія Nestlé у 2010 році започаткувала премію «Створення спільних цінностей», щоб сприяти розвиткові ініціатив, спрямованих на вирішення проблем у сфері здорового харчування, збереження водних ресурсів та розвитку сільського господарства.

На премію може претендувати будь-яка компанія або організація з будь-якої країни світу, що розробила та втілює проекти в галузях:

  • сільського господарства: сталий розвиток, створення місцевих ланцюжків постачання, розвиток додаткових сервісів;
  • водних ресурсів: поліпшення доступу до чистої води, збереження та захисту природних джерел води, очищення та знезараження води;
  • здорового харчування: поліпшення доступу до харчування, новітні технології у виробництві продуктів харчування, освітні програми із здорового харчування.

Радою премії розглядатимуться проекти та програми, які вже пройшли пілотні випробування у невеликих масштабах і продемонстрували високу ефективність та позитивний вплив на соціальний стан та навколишнє середовище та потребують підтримки, щоб стати комерційно життєздатним. Переможці отримають фінансові та технічні ресурси на розширення своїх ініціатив.

Прийом проектів для участі у конкурсі вже відкрито, він триватиме до 28 лютого 2015 року. Заявки розглядатимуться з березня по вересень 2015 року. Переможців буде оголошено у 2016 році.

Дізнатись більше про конкурс та заповнити анкету для участі українські організації можуть за посиланням: http://www.nestle.com/csv/what-is-csv/nestleprize/about-csv-prize. Усі заявки повинні бути надані англійською мовою.