«Nestlé здорові діти»: освітня програма «Абетка харчування»

Перейти до списку прес-релізівТра 25, 2016

«Абетка харчування» навчає основам правильного харчування та здорового способу життя

«Nestlé Здорові діти» (Nestlé Healthy Kids) має на меті просування правильного харчування та фізичного розвитку серед дітей шкільного віку. Це глобальна програма, що є прикладом реалізації корпоративної ініціативи «Створення спільних цінностей».  

Розроблена за ініціативою Nestlé в Україні навчальна програма для учнів 1-4 класів «Абетка харчування» стала частиною курсу «Основи здоров'я». Головною метою програми є навчити дітей принципам правильного харчування і виховати звичку дотримуватися цих принципів в повсякденному житті. 

В Україні програма «Абетка харчування» розроблена з урахуванням традицій і потреб українського суспільства. Науковою базою для її створення стали багаторічний досвід і розробки Nestlé щодо раціонального харчування. За час існування, з 2009 року, у програму було залучено близько 120 тисяч дітей з 490 шкіл України.

Програма користується популярністю серед українських вчителів і методистів. На їхні чисельні прохання працює сайт www.abetka-healthykids.com.ua, що містить у вільному доступі всі необхідні матеріали і посібники для учнів і вчителів. Завдяки інтерактивним компонентам сайт також є точкою обміну досвідом серед вчителів.

Nestlé прагне, щоб «Абетка харчування» знайшла місце у кожному домі майбутнього знавця правильного харчування. Компанія відкрила канал «Абетка харчування» на YouTube з онлайн уроками, а також створила захоплюючі ігри, пограти у які можна на сайті програми. Вони сподобаються школярам будь-якого віку. 

У 2016 році Nestlé планує залучити 300 тисяч дітей до програми «Абетка харчування». 

Детально про «Абетку харчування»: www.abetka-healthykids.com.ua 

Головною метою Nestlé є турбота про споживачів – компанія пропонує якісні, корисні і смачні продукти харчування і напої, заохочуючи людей вести здоровий спосіб життя. «Створення спільних цінностей» (Creating Shared Value) – глобальна ініціатива Nestlé, спрямована на вирішення соціальних і економічних проблем. У рамках цієї ініціативи визначені пріоритетні напрями, такі як раціональне харчування і здоровий спосіб життя, розвиток сільської інфраструктури, а також питання ефективного використання води.