NESCAFÉ тепер виробляється в Україні

Перейти до списку прес-релізівЛис 30, 2009

На Львівській кондитерській фабриці «Світоч» введено в експлуатацію лінію з виробництва кавових стиків NESCAFÉ 3в1. Успішна реалізація цього проекту означає перехід «Світоча» на якісно новий рівень: від локальної кондитерської фабрики - до регіонального виробничого центру Nestlé, що охоплює три основні напрямки бізнесу компанії в Україні: кондитерське виробництво, кулінарію, каву.

Нову високотехнологічну лінію було змонтовано в рекордний термін – усього за 36 тижнів. Лінія оснащена сучасним устаткуванням провідних світових виробників – Schmucker (Італія) і Langenpack (Німеччина). Інвестиції компанії Nestlé S. A. у даний проект склали більше 20 млн. гривень. Високий ступінь автоматизації виробничого процесу дозволяє звести використання людської праці до мінімуму: на новій лінії будуть задіяні всього 20 робітників.

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні: «Запуск нової лінії знаменує собою завершення важливого етапу реконструкції і технічного переозброєння підприємства. Сьогодні «Світоч» перетворюється у великий регіональний виробничий центр Nestlé в Україні, де виробляються кондитерські вироби(«Світоч», Nestlé Gold, Nesquik, Nuts, Lion), сухі приправи «Торчин», а тепер і кава NESCAFÉ».

На «Світочі» буде вироблятися кілька найменувань кавових продуктів: NESCAFÉ 3в1 Turbo (Турбо), NESCAFÉ 3в1 Original (Ориджінал), NESCAFÉ 3в1 Creamy (Крімі).

Початок виробництва NESCAFÉ 3в1 на виробничих потужностях в Україні - це продумане й стратегічно виправдане рішення менеджменту компанії. Оксана Аржаева, керівник відділу кави та інших напоїв Nestlé в Україні: «Кавові мікси - це сучасний і дуже демократичний сегмент, що стрімко завойовує популярність в Україні. З моменту появи NESCAFE 3в1 на місцевому ринку в 2002 році, обсяги продажів даної категорії виросли в 11 разів. Основною цільовою аудиторією міксів є молодь, на яку спрямована комунікаційна стратегія бренда. Досить згадати надзвичайно успішну промо-акцію NESCAFÉ 3в1 «ДРІМЗ КАМ ТРУ», реалізовану цього року в Україні й спрямовану на підтримку талановитої молоді України. Оскільки купівельна спроможність даної категорії споживачів найчастіше обмежена, ми прагнемо зробити ціни на наші продукти якомога доступнішими. Так, завдяки запуску нової лінії з виробництва стіків на львівській фабриці «Світоч», ми розраховуємо повністю відмовитися від імпорту й оптимізувати свої витрати, перейшовши на використання сировини та упакування українських постачальників».

Контракти на поставку упаковки для стіків укладено з компанією «Укрпластик» (Київ), Жидачівский картонно-паперовий комбінат, Укрпол (м. Стрий Львівської обл.). Цукровий пісок і сухі вершки також будуть поставлятися українськими підприємствами. Це відповідає принципам програми Nestlé в Україні щодо розвитку українських постачальників, яка реалізується з 2007 року. Мета програми - розвиток місцевої інфраструктури шляхом поліпшення стандартів якості продукції українських постачальників і приведення їх у відповідність із міжнародними стандартами Nestlé. Протягом останніх років компанія постійно збільшує частку сировини та упаковки, що закуповується в Україні. Сьогодні в Україну імпортується тільки та сировина, яка не може бути вирощена в місцевих кліматичних умовах або зроблена через відсутність відповідних технологій.