Пам’ятник справжній жінці

Перейти до списку прес-релізівБер 18, 2013

«Мешканці» соціальної мережі Facebook, вірогідно, не змогли не помітити цікавий та досить ризикований експеримент української телезірки Маші Єфросініної http://www.facebook.com/wakeupsenses, метою якого було довести, що в будь якій ситуації можна зробити собі гарний настрій, побороти рутину та сірість. Під час експерименту Маша без остраху відкрила себе користувачам соціальної мережі. Як і всім нам їй доводиться рано вставати, пізно лягати, багато працювати, готувати, піклуватися про дитину, вигулювати собаку та при цьому залишатися справжньою жінкою. Маша кинула виклик буденності, і разом з нею боротися з рутиною вирішили тисячі небайдужих до себе жінок. Користувачі соціальної мережі активно обговорювали найрізноманітніші проблеми та життєві ситуації, ділилися одна з одною досвідом та спілкувалися з ведучою. За два тижні сторінка проекту в Facebook зібрала більше восьми тисяч прихильників.

17 березня під час «живої» зустрічі із ЗМІ та прихильниками, яка відбулася у київському торговому центрі Skymall, Маша підбивала підсумки свого експерименту. Особливу подяку вона висловила торговельній марці NESCAFE Golg, яка щиро підтримала Машу в її ініціативі та надихнула боротися із сірістю та буденністю, постачаючи «еліксир пробудження почуттів» - свою прекрасну каву. «Особливо приємно те, що наше співробітництво стало дуже коректним та приємним. Це була справжня дружня підтримка», - сказала Маша під час зустрічі.

Кульмінацією події стало відкриття «Пам’ятника справжній жінці». Коли із «скульптури» зняли покривало, виявилося, що це – лише порожній постамент, адже будь-яка жінка, що з позитивом та гумором підходить до вирішення проблем і ніколи не забуває про свою жіночність та внутрішню красу є справжньою жінкою. Отже зійти на постамент, слідом за Машею Єфросініною змогли всі гості події. Було зроблено понад двісті фотографій! Ці фото транслюватимуться на екрані Будинку профспілок на майдані Незалежності протягом наступних двох місяців. Усі присутні на святі мали змогу особисто поспілкуватися з ведучою, яка охоче відповідала на запитання.

Святкова й весняна атмосфера заходу стала справжнім джерелом приємних емоцій для його відвідувачів.