Sort by
Sort by

Гнучкий, швидкий та функціональний: Nestlé розпочне будівництво модульних заводів

Back to Press releases

Nestlé розробила проект нового типу фабрики, яка може бути побудована за вдвічі менше часу, ніж традиційна, та при цьому дозволить заощадити 50%-60% вартості будівництва.

Модульна фабрика буде побудована з простих у збірці компонентних блоків, розроблених як дуже гнучке, просте та економічно ефективне рішення для створення виробничих майданчиків в країнах, що розвиваються.

«Цей проект – справжня революція порівняно з традиційною цеглою та заводами з виробництва будівельного розчину», - сказав Альфредо Феноллоза, Технічний керівник Nestlé у Азії, Океанії та Африці.

«Великі компанії традиційно будують приміщення із міцного матеріалу, але легка конструкція концепту модульного заводу – реальна зміна мислення для Nestlé. Ми сподіваємося, що зможемо застосувати його найближчим часом в країнах Африки та деяких частинах Азії», - додав він.

Часто інвестиції у ці країни мають високий ступінь ризику, оскільки там може бути недостатньо розвинута інфраструктура, недостатня кількість надійних джерел енергії та недостача досвіду у будівництві, але концепт модульного заводу дасть можливість Nestlé швидко встановити зону впливу, створити робочі місця та бути ближче до своїх споживачів і сировини.

Зменшення витрат часу на будівництво

В середньому будівництво заводу Nestlé потребує від 18 до 24 місяців та витрат у розмірі від 30 до 50 млн. швейцарських франків.

Будівництво та навіть запуск у роботу нової фабрики з модулів може бути завершено менше ніж за 12 місяців, а витрати становитимуть від 15 до 25 млн. швейцарських франків.

Ця розробка - подальший розвиток нинішньої концепції Nestlé "box-in-a-box" («коробка в коробці»), яка вже використовується в країнах зі складними внутрішніми умовах.

За технологією "box-in-a-box" («коробка в коробці»), існуюча побудована структура така, наприклад, як склад, використовується як оболонка, і фабрика будується всередині неї.

Концепція модульного заводу бере цю технологію за основу і робить крок уперед: при будівництві використовуються ряд спеціально побудованих готових до використання секцій заводу, які з'єднані один з одним відповідно до вимог та можуть бути залучені безпосередньо у місці будівництва. Секції можуть включати, наприклад, готовий до використання генератор, котел, їдальню для співробітників та роздягальню для співробітників заводу.

Ближче до споживачів

Завод можливо з часом розширити, перемістити або трансформувати його функції без необхідності починати з нуля.

Концепція модульного заводу призначена для індустріалізації простих процесів, таких як, наприклад, перепакування та змішування сухих продуктів, таких як бульйонні кубики Maggi, але не для виробництва більш складних продуктів.

Nestlé має довгу історію інвестування в Африку, де компанія відкрила свій перший завод з виробництва згущеного молока у південноафриканському місті Есткорт в 1927 році. Сьогодні на континенті діє 25 заводів, і 148 в цілому на території Азії, Океанії та Африки.