22 квітня у Львові загальні збори акціонерів Закритого акціонерного товариства «Світоч» затвердили виробничі та фінансові показники діяльності товариства за 2008 рік

Перейти до списку прес-релізівКві 21, 2009

У 2008 році вироблено продукції понад 21 тис. 408 т. Чистий дохід від реалізації продукції становив 311,5 млн.грн. Чистий прибуток підприємства за минулий рік склав 9,9 млн. грн. Інвестиції у виробництво склали 12,5 млн.грн. Сплачено податків на суму 35 млн.473 тис. грн., у тому числі: ПДВ – 14 млн.658 тис. грн., податку з прибутку – 6 млн.335 тис.грн.

Серед багатьох новинок та оновлених продуктів, що продукувалися на виробничих потужностях підприємства у 2008 р., споживачі відзначили знакові – коробки «Стожари», Nestle Gold Chocolate Cocao Truffle та Nestle Gold Chocolate Cherry Truffle - цукерки в темному шоколаді з ніжною трюфельною й вишневою начинкою або з какао-крупкою, Nestlé Gold Special Edition у святковій двоповерховій коробці, плитки Nestlé Gold Chcocolate із 70 % вмістом какао продуктів, батончики Lion, драже «Сенсації» та «Смак», вафлі «Несквік» у білому шоколаді та ін.

У 2008 р. частка «Світоча» на українському ринку шоколадних плиток склала майже 14 %, упакованих шоколадних виробів – 7,4 %.

Головний акціонер ЗАТ «Світоч» компанія Nestle S.A. (96,96 % акцій) реалізує політику довгострокового розвитку підприємства, спрямовану на досягнення світового рівня якості Nestlé. Більша частина прибутку реінвестується в модернізацію та реконструкцію виробництва, оптимізацію виробничого циклу та придбання нового обладнання.

Серед ключових проектів 2008 р. – реконструкція лінії з виробництва цукерок «Стожари», Nestle Gold Chocolate, впровадження систем NQMS (система управління якістю «Нестле»), KABA-BENIS (автоматична система нарахування робочого часу), програми повідомлень про небезпеки тощо.

Персонал підприємства у 2008 р. становив майже 800 постійних працівників та понад півтори сотні тимчасових. У минулому році персоналу «Світоча» заробітну плату підвищено на 55 %. Для усіх працівників фірми з квітня 2008 року введено медичне страхування.