ПОШТА ЩАСТЯ

Перейти до списку прес-релізівГру 16, 2010

17 грудня у прямому ефірі програми «Вже ранок» на 12-му львівському телеканалі відбувся розіграш 50 мішків із солодощами від торгової марки „Світоч”. Так завершилася святкова акція „Пошта Щастя» від „Світоч”, яку було організовано для львів’ян напередодні дня святого Миколая.

Святкова акція «Пошта Щастя від «Світоч» проходила з 29 листопада по 15 грудня. Умови акції були простими та зрозумілими: учаснику потрібно було у зазначений період відправити святкову листівку зі привітанням на поштову адресу телевізійного каналу, вказавши прізвище, ім’я та контакти близької людини, яку він хотів привітати зі святом. У такий простий спосіб кожен мав чудову можливість зробити приємний сюрприз близькій людині, вшанувавши її вітальною листівкою та вигравши для неї один з 50 мішків з солодкими подарунками від «Світоч». Листоноші щастя вже зовсім скоро доставлять подарунки безпосередньо до дверей щасливих адресатів.

Окрім подарунків для переможців, 5 мішків із фірмовими солодощами буде доставлено до свята у Лаврівський дитячий будинок Старосамбірського району.

Марина Щербина, бренд менеджер «Світоч»: «Напередодні Новорічно-Різдвяних свят усі ми з нетерпінням чекаємо на подарунки. Діти пишуть листи святому Миколаю, а дорослі згадують, як маленькими мріяли отримати жаданий подарунок із рук доброго чарівника. Тож до дня святого Миколая ми вирішили зробити подарунок для усіх мешканців Львова та Львівської області і провели святкову акцію «Пошта щастя від «Світоч»! Нас приємно вразили результати акції і кількість учасників. Сподіваємося, що для учасників акції несподівано здійснилася давня заповітна мрія – ще раз на мить повернутися у світ, де існує легендарний Миколай та трапляються дива!”.