«Світоч» впорядкував площу у Львові

Перейти до списку прес-релізівЛип 3, 2014

Логотип кондитерських виробів «Світоч» прикрасив нові стильні лави, встановлені у сквері біля Львівського університету ім. Франка.

Вуличні меблі від виробника солодощів природно інтегрувались у цей куточок міського середовища, доповнивши його інтер’єр, та завершили редизайн ще донедавна занедбаної популярної серед львів’ян місцини. Виготовлені із суцільного дубового бруса, вирізьблені у вигляді шоколадної плитки зі всіма атрибутами – логотипом, знаком якості – вони відразу припали до вподоби студентам, які між лекціями тут гаряче дискутують і обмінюються конспектами, мамам із невгамовними малюками, поважним старшим людям, стрімким ролерам, які дають собі відпочинок, закоханим парам або ж просто випадковим перехожим.

Ідея доповнити площу оригінальними вуличними ослонами спала на думку після того, як фабрика облюбувала це місце для проведення публічних святкувань. Раніше на цій площі лавки були - звичайні, пофарбовані у темно-зелений колір. Але час зробив свою справу – від них декілька років залишалися лише бетонні стовпці. Реалізовувати ідею заходилися ще восени минулого року. Тоді змонтували десять лав. Ініціативу підтримала міська влада і цієї весни їх побільшало до двадцяти.

Nestlé в Україні є постійним учасником діалогу із суспільством і здійснює соціальні проекти, які покращують якість життя, реагують на соціальні потреби. Серед таких ініціатив - популяризація раціонального харчування і здорового способу життя, збереження довкілля, підтримка соціально незахищених, працевлаштування молоді. Nestlé в Україні не шукає інформаційний привід для соціальних проектів, а вибудовує імідж організації як соціально відповідальної.