На свята до Львова!

Перейти до списку прес-релізівГру 14, 2012

Новорічно-різдвяні свята у Львові цього року стануть ще більш яскравими і теплими завдяки Nestle. У „солодкому календарі” України цей рік особливий – виповнилося 130 років Львівській шоколадній фабриці та 50 років бренду „Світоч”. Nestle приготувала низку святкових заходів для львів’ян та гостей міста.

Подія: Традиційна участь „Світоч” у новорічних святкуваннях
Період проведення: 19.12.2012 – 19.01.2013
Географія: м. Львів, біля Оперного театру (пр-т Свободи, 1)

Будинок Святого Миколая

Традиційно компанія буде прикрашати головну різдвяну ялинку міста. Святкові заходи, ініційовані компанією Nestle, безперечно, прийдуться до смаку львів’янам і гостям міста. Так, починаючи з 19 грудня у центрі Львова біля Оперного театру працюватиме будиночок Святого Миколая від компанії „Світоч” – справжній казковий павільйон, відвідувачів якого особисто зустрічатиме Святий Миколай.

У будиночку можна власноруч виготовити й підписати різдвяну листівку рідним чи друзям, віддати її Миколаєві, попросивши вчасно доставити адресатові. На дітей чекають конкурси і цікаві історії від господаря будинку. Крім того, всі бажаючи отримають можливість сфотографуватися разом із Святим Миколаєм. Знімки, зроблені професійним фотографом, можна буде згодом скачати з офіційної сторінки „Світоч” у Facebook. Будиночок Св. Миколая зустрічатиме гостей до 19 січня.