Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

У Львові відбулася конференція керівників Nestlé країн Європи

Back to Press releases
Thu, 09/26/2013 - 16:00

У Львові розпочала роботу конференція керівників Nestlé країн Європи, в якій взяли участь віце-президент Nestlé S.A., голова Nestlé в Європі Лоран Фрекс, керівники компаній Nestlé Європи, керівники стратегічних бізнесів Nestlé, які представлені на ринках Європи (кава, дитяче харчування, кондитерські вироби, кулінарія тощо), керівництво Nestlé в Україні. Було обговорено стратегічні напрямки розвитку компанії на європейських ринках та пріоритети на найближчий рік. Зокрема, Лоран Фрекс наголосив, що компанія прийняла правильне рішення, обравши Львів для створення об’єднаного бізнес-сервіс-центру Nestlé, який є однією з конкурентних переваг Nestlé в Європі. В центрі обговорення було впровадження нових проектів у сфері соціальної відповідальності, а також контроль якості продуктів та безпека виробництва.

Учасників конференції привітав перший заступник голови Львівської Обласної державної адміністрації Богдан Матолич. Він зазначив, що Nestlé S.А. є однією із провідних іноземних компаній на теренах області, що здійснює інвестиційну діяльність. «Влада Львівщини робитиме все можливе, щоб такі інвестори приходили в область і комфортно себе тут почували. Адже завдяки вашій діяльності створюються робочі місця, поповнюється бюджет області», - підкреслив Богдан Матолич. Він побажав учасникам конференції плідної роботи, а також запросив взяти участь у XIII Міжнародному економічному форумі «Глобалізація та інтеграція: виклики та рішення», який проходитиме у Львові та Трускавці 10-12 жовтня.

Учасників конференції також привітав заступник голови Львівської обласної ради Валерій П'ятак. «Те, що такі поважні і представницькі збори проходять в Україні на Львівщині є підтвердженням нашої відкритості до співпраці і сприяння бізнесу. Сьогодні Nestlé – це не тільки робочі місця і податки до місцевого та державного бюджетів. Це нове мислення, нова філософія бізнесу, нове ставлення до споживача. Створення бізнес-сервіс-центру у Львові є черговою перемогою, бо це нові підходи, інновації», - зазначив Валерій П'ятак.

Подібна конференція Nestlé вперше відбулася в Україні та загалом на території країн Східної та Центральної Європи. Попередня конференція відбувалась у Берліні.

Article Type