За підтримки ТМ “Світоч” в Одесі проходитимуть Дні Львова

Перейти до списку прес-релізівЖов 6, 2011

7–9 жовтня в Одесі проходитимуть Дні Львова. Солодким партнером заходів виступає відома в усій Україні торгова марка – кондитерська фабрика «Світоч», яка для багатьох українців є одним із символів Львова.

 

Протягом трьох днів Львова в Одесі відбудеться низка презентацій (зокрема книжок про Львів), перед одеситами виступить львівський джазовий квартет, також передбачено зустріч із львовознавцем Ільком Лемком. Не обійдеться без дегустації львівського шоколаду «Світоч».

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні і Молдові: «Кондитерська фабрика «Світоч» вже протягом століття є невід’ємною складовою унікальної культури Львова. Ми з радістю беремо участь у святі, надаючи підтримку як солодкий спонсор та презентуючи нашу продукцію одеситам та гостям Одеси. Адже для багатьох українців Львів нерозривно пов’язаний із цукерками «Світоч».

Торгова марка «Світоч запропонує гостям свята смачні привітальні подарунки та веселі розваги.

Василь Косів, заступник львівського міського голови з гуманітарних питань: «Дні Львова» – це презентація міста на сході та півдні України, аби збільшити потік туристів. Ми хочемо показати наше місто таким, яким воно є насправді: це європейське місто, місто затишку, де бережуть українські традиції, дбають про культурні та духовні цінності».

Організатори очікують, що заходи сприятимуть створенню спільних туристичних проектів, оскільки Львів та Одеса є найбільшими туристичними містами України.

Одеса – друге місто України, що приймає Дні Львова. Першим був Харків, де “Світоч” також виступав в ролі “солодкого спонсора”. Заходи, що відбулися 16–17 вересня, зібрали понад 25 тис. харків’ян та гостей міста.