Nestlé відкриває логістичний комплекс на Волині

Перейти до списку прес-релізівГру 2, 2009

Сьогодні в с.Смолигів Волинської області відкрито новий логістичний комплекс, який дозволить обробляти більше 250 тон вантажів (сировини та готової продукції) на рік. Це перша черга нового заводу з виробництва харчових продуктів Nestlé у селі Смолигів Луцького району Волинської області. Новий комплекс розташований всього на відстані 4 кілометрів від Торчина, де працює відоме підприємство ВАТ «Волиньхолдінг» (100% акції належить Nestlé), що дозволило створити єдиний виробничо-складський комплекс. Будівництво було завершено у листопаді. Перша черга нового підприємства розташована на ділянці майже 20 га, включає склад сировини для виробничих потужностей ВАТ «Волиньхолдінг» та дистрибуційний центр для зберігання готової продукції загальною площею 14 тис. м², де одночасно може розміщуватися 25 тис. палет. Тут встановлено найсучасніше обладнання. Новий логістичний центр Nestlé в Україні є на сьогодні одним з найбільших і найсучасніших у Європі. Логістичний комплекс також забезпечуватиме проведення імпортно-експортних операцій кулінарних продуктів Nestlé в Україні. Інвестиції компанії у першу чергу нового підприємства склали 220 млн. грн.

В урочистій церемонії відкриття першої черги підприємства взяли участь голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк та голова Волинської обласної ради Анатолій Грицюк. Генеральний директор Nestlé в Україні Бруно Лє Сіклє подякував представникам місцевої влади за плідну співпрацю та створення атмосфери взаємовигідного співробітництва з іноземними інвесторами в регіоні.

Геннадій Радченко, директор з корпоративних питань Nestlé в Україні: «Ми задоволені тим, що реалізації інвестиційних планів Nestlé в Україні не завадила та досить складна ситуація, що склалася в економіці країни. Ми розраховуємо продовжити обладнання нового підприємства – роботи над другою чергою розпочнуться вже у наступному, 2010 році. Ринок України є пріоритетним для Nestlé, найбільшого виробника продуктів харчування у світі».

Діючий завод ВАТ «Волиньхолдинг» (100% акції належить Nestlé) у Торчині Волинської області, що виробляє соуси під торговою маркою "Торчин", вже досяг своєї максимальної потужності. У 2009 році на підприємстві планують виробити продукції на суму близько 900 млн. грн. (на рівні 2008 року). У традиційних категоріях, що випускаються під ТМ "Торчин", частка ринку кетчупу складає 62%, майонезу – 25%, гірчиці – 47%, соусів – 50%. Загалом ТМ "Торчин" займає близько 32% ринку кулінарних продуктів, що робить "Торчин" абсолютним лідером цього сегменту на ринку України.