KitKat оголошує про партнерство із мобільною платформою

Перейти до списку прес-релізівВер 5, 2013

KitKat у партнерстві з найбільш популярною мобільною платформою здивував своїх споживачів і прихильників технологій.

Google, розробник системи Android, оголосив назву останньої версії мобільної платформи, яка залишалась в секреті протягом тривалого часу. Вперше мобільна платформа дістала назву на честь бренду - Android KitKat. Android вже використовував назви солодощів, починаючи з 2009 року, коли світ побачила система Android Cupcake, і відтак в алфавітному порядку аж до останньої версії - Android Jelly Bean.

Керівник відділу маркетингу Nestle S.A. Патріс Була сказав: «Ми із задоволенням оголошуємо про партнерство з найбільш популярною мобільною платформою Android, що дозволить ще більшій кількості фанів долучитися до паузи KitKat».

KitKat входить до десятки брендів з найбільшим зростанням показників у соціальних медіа і продовжує посилювати присутність у цифрових медіа за допомогою інтерактивних та нестандартних компаній. Щоб відзначити вихід Android KitKat, більше п’ятдесяти мільйонів брендованих батончиків з’явиться у дев’ятнадцяти країнах.

«Це партнерство є визначальним для обох компаній адже вперше Android проводить акцію, націлену на споживачів, а для KitKat – це чудова нагода провести рекламну кампанію одночасно у дев’ятнадцяти країнах, що спрямована на задоволення споживачів обох брендів і наближає KitKat до статусу батончика №1 у світі», - говорить керівник відділу маркетингу кондитерських виробів Nestle S.A. Сандра Мартінез.

Партнерство з Google – важливий крок у посиленні позицій у діджитал та онлайн-контенту, щоб стати ще ближчими до споживача та краще розуміти вподобання. Ще одна приємна новина – у KitKat з’явилась група Вконтакте – «Клуб любителей перерывов» (http://vk.com/kitkat_ua). Приєднуйтесь!