Умови пропозиції готових сніданків "NESQUIK" та "KOSMOSTARS" під знаком для товарів і послуг «Нестле», що містять на фронтальній стороні упаковки позначення "Подарунок інерційна машинка"

Перейти до списку прес-релізівЛют 26, 2012

Готові сніданки "NESQUIK" (упаковка вагою 375 гр.) і "KOSMOSTARS" (упаковка вагою 325 гр.), "NESQUIK DUO" (упаковка вагою 325 гр.) під знаком для товарів і послуг «Нестле», на фронтальній стороні упаковки, якихзображено позначення "Подарунок інерційна машинка"

  1. (надалі – продукція), містять всередині вказаних упаковок одну з трьох машинок. В одній упаковці міститься одна машинка.
  2. Машинка має 3 види дизайну. Кількість іграшок кожного з 3-ох видів дизайну однакова і їх вкладення усередину упаковок продукції відбувається довільно в процесі пакування продукції.
  3. Пропозиція діє на території України .
  4. Строк дії пропозиції – з 9 лютого 2012 року до моменту, коли продукція буде фактично реалізована, що залежать від попиту споживачів.
  5. ТОВ «Нестле Україна» не несе відповідальності за якість роботи торгових точок, де реалізується продукція, у тому числі за псування або ушкодження упаковок продукції та їх вмісту в процесі зберігання й реалізації.
  6. Факт придбання продукції означає, що особи, які придбали продукцію погоджуються з усіма умовами, наведеними в даній пропозиції.