Фінансові результати групи компаній Nestlé за дев’ять місяців: 4.4% органічного зростання, підтверджено прогноз на рік

Перейти до списку прес-релізівЖов 17, 2013

  • Обсяг продажів склав 68,4 млрд. швейцарських франків (4.0%).
  • Органічне зростання – 4.4%, реальний внутрішній ріст – 3.0%. Цьому сприяли всі три географічні зони.
  • Органічне зростання на розвинених ринках становить 1.1% та 8.8% на ринках, що розвиваються.
  • Прогноз на 2013 рік: органічне зростання близько 5% з поліпшенням маржі операційного і основного прибутку на акцію в постійній валюті.

«Реальний внутрішній ріст компанії досяг колишніх значень і зараз спостерігається у всіх цінових категоріях, географічних зонах і видах продукції. Слід особливо відзначити триваюче зростання на ринках Європи, в той час як в Азіатському та Африканському регіонах мало місце навіть прискорення темпів зростання. Нинішня непроста ситуація на світових ринках є нагодою для подальшого зміцнення фундаментальних основ нашого бізнесу. По-перше, таких, що спрямовані на посилення чинників зростання – впровадження інновацій, більш тісна робота зі споживачами та посилення дистрибуції. По-друге, націлених на покращення операційної діяльності – посилення асортименту продукції, поліпшення розподілу ресурсів і підвищення ефективності організаційної структури. Ми очікуємо, що збереження динаміки, пов'язаної з прискоренням темпів зростання, дозволить компанії домогтися за підсумками 2013 року органічного зростання в 5%, а також підвищення норми прибутку і базового доходу у розрахунку на акцію в постійній валюті».

Огляд ділової активності

  • У перші дев’ять місяців 2013 року продажі групи компаній Nestle зросли до 4.0% або на 68,4 млрд. швейцарських франків, з урахуванням негативного впливу курсової різниці, що становить 2.5%. Органічне зростання становить 4.4%. Показник органічного зростання складається з 3,0% реального внутрішнього росту та 1,4% ціноутворення. Придбання, за вирахуванням реалізації активів, додали 2.1% до продажів.
  • Органічне зростання групи компаній Nestle становить 5,1% в Америці, 0,9% – в Європі та 6.9% – в Азії, Океанії і Африці. Глобально зростання нашого бізнесу становить 1.1% на розвинених ринках та 8.8% на ринках, що розвиваються.
  • Реальний внутрішній ріст склав 2.0% в Америці, 1.9% – в Європі та 5.8% – в Азії, Океанії і Африці.

Прогноз

Ми очікуємо на подальші темпи зростання, що дозволить нам досягти близько 5% органічного зростання за рік з підвищенням рентабельності та основного прибутку на акцію у постійній валюті, а також покращенням ефективності капіталовкладень.