„Світоч” запрошує на львівське „Свято шоколаду”!

Перейти до списку прес-релізівЛют 8, 2012

Всі любителі шоколаду і шанувальники „солодкого життя” запрошуються до Львова на традиційне „Свято шоколаду”. Ювілейний п’ятий фестиваль пройде у шоколадній столиці України з 9 по 12 лютого і обіцяє бути не менш вражаючим, ніж у попередні роки.

Впродовж чотирьох лютневих днів вузенькі вулиці Львова зігріватиме теплий аромат шоколаду, а старовинний центр міста перетвориться на осередок найяскравіших шоколадних фантазій і чудес – саме тут на гостей свята чекатимуть захоплюючі конкурси, забави, концерти і, звичайно ж, Його Величність Шоколад.

В яскравому наметі у вигляді цукерки „Трюфель”, що з’явиться у самому епіцентрі подій – на площі біля Оперного театру, ласунів зустрічатимуть шоколадарі найдавнішої львівської фабрики „Світоч”.

Цього року улюблений кондитерський бренд кількох поколінь українців традиційно підготував для своїх шанувальників цілу низку приємних сюрпризів. Всередині височенного „Трюфеля” на гостей святкового дійства чекатиме захоплююча екскурсія цехами імпровізованої шоколадної фабрики. Тут можна буде ознайомитися з історією легендарної львівської фабрики, відкрити таємниці виготовлення найсмачнішого львівського шоколаду і власноруч приготувати „авторські” десерти під наглядом досвідчених шоколатьє. Також гості „цукерки” зможуть зробити унікальні фотографії на фоні надзвичайно красивих декорації, взяти участь у численних конкурсах, придбати собі на згадку пам’ятні сувеніри і отримати смачні подарунки.

І це ще далеко не все, на що слід очікувати відвідувачам затишного куточку „Світоч”! Проте не будемо розкривати усіх секретів... Приходьте! Ми обіцяємо, що буде цікаво та смачно!