Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Шоколад з історією, кохання та місто Лева

Back to Press releases
Sun, 02/17/2013 - 16:00

У лютому у Львові пройшов найсолодший вікенд року

14-17 лютого Львів поринув у вир шоколадних емоцій. Це стало можливим завдяки «Світочу» – бренду з найдавнішою в Україні історією. У найбільш романтичному місті країни знову відбулося щорічне Свято шоколаду. Не дивно, що початок фестивалю збігся з Днем Святого Валентина, адже шоколад – «національна страва» закоханих.

Улюблений львівський бренд підготував для учасників та гостей свята чимало солодких сюрпризів. Фестиваль розпочався ярмарком Святого Валентина, де можна було скуштувати та купити неосяжну кількість шоколадних смаколиків, а всі закохані могли взяти участь у «шоколадному вінчанні». Час фестивалю відраховував унікальний шоколадний годинник, а ще в місті Лева відкрилася ціла галерея шоколадних левів, зроблених із шоколаду «Світоч». Загалом на святі було використано цілу тонну світочанського шоколаду! У рамках свята відбувся вже традиційний шоколадний показ мод, майстер-класи для дітей та дорослих, фотовиставка «Львів у шоколаді» та безліч великих та маленьких подій. Новинкою цьогорічного Свята стала «Шоколадна пошта», за допомогою якої можна було надсилати листівки від «Світоча» рідним і друзям у будь-який куточок світу.

Головною родзинкою фестивалю 2013 безперечно стала гігантська цукерка «Зоряне Сяйво», що розташувалася на головній площі міста біля оперного театру. Всередині «цукерки» можна було скуштувати шоколад «Світоч» у всіх його проявах, намалювати обгортки до улюблених ласощів, отримати свій портрет, написаний шоколадом та навіть… самому відчути себе солоденькою цукеркою за допомогою зміненої реальності.

Кожен, хто відвідав це найсолодше свято, скуштував незабутній львівський шоколад «Світоч», забравши з собою додому часточку Львова, оповиту коханням та шоколадним смаком, щоб знову і знову згадувати свої найсмачніші зимові моменти.

Article Type