Випуск нових цукерок «Шоколадний лев» розпочався під музику скрипок

Перейти до списку прес-релізівЖов 31, 2013

Смак нових львівських цукерок першими скуштували члени журі міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси.

31 жовтня генеральний спонсор міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси – торгова марка «Світоч» запросила Олега Васильовича Крису та його колег - журі конкурсу на екскурсію фабрикою «Світоч». Визначні музиканти та педагоги з різних країн світу із великим зацікавленням познайомилися із процесом створення солодких шедеврів.

Вітаючи гостей, керівник кондитерського бізнесу Nestlé в Україні Ніхіл Чанд, сказав: «Створення шоколаду подібне на створення та виконання музики. Воно так само вимагає величезної майстерності, пристрасті та таланту. Для нас створення нового смаку подібне до процесу народження нової мелодії».

Завершилася екскурсія скрипковим концертом для співробітників фабрики та презентацією нових цукерок «Шоколадний лев» - члени музичного журі першими спробували солодку новинку.

«Шоколадний лев» - виключно львівські цукерки. Витончений трюфельно-ромовий смак, справжній шоколад та впізнаваний дизайн створюють асоціацію зі Львовом, містом музики, кав’ярень та шоколаду. Ця новинка – чудовий сувенір для гостей міста або гостинець, який львів'яни можуть взяти з собою в подорож, або просто насолодитись вдома з рідними чи друзями.