Зміни у Виконавчій раді Nestlé S.A.

Перейти до списку прес-релізівВер 29, 2016


Луїс Кантарелл, виконавчий віце-президент та голова зони EMENA піде на заслужену пенсію 31 грудня 2016 року після довгої та видатної кар’єри тривалістю 40 років. З моменту приєднання до виконавчої ради Nestlé в 2005 році, Луїс Кантарелл керував зоною Європи, відіграв важливу роль у створенні бізнесу Nestlé Nutrition по всьому світу, запуску науки здоров’я Nestlé та протягом минулих двох років успішно формував нову організацію зони EMENA. Рада директорів вдячна Луїсу Кантареллу за його вагомі внески в Nestlé Group.

Як наслідок, Рада директорів Nestlé прийняла рішення щодо наступних змін у Виконавчій раді: 
Марко Сеттембрі, наразі виконавчий віце-президент та голова Nestlé Waters, займе місце Луїса Кантарелла на посаді віце-президента та голови зони EMENA з 1 січня 2017 року. 

Марко Сеттембрі, громадянин Італії, має наукову ступінь з бізнесу міланського Університету Бокконі, приєднався до Nestlé в Італії в 1987 році. В 2004 році його призначили керуючим директором Sanpellegrino, а в 2006 році його обов’язки розширились, коли він став генеральним директором в Італії. В 2007 році його призначили генеральним директором Nestlé Purina PetCare в Європі. Під його керівництвом корм для тварин став одним з найбільших та найприбутковіших бізнесів Nestlé в Європі.  Марко Сеттембрі приєднався до виконавчої ради як голова Nestlé Waters в 2013 році.

Мауріціо Патарнелло, наразі генеральний директор Nestlé в Росії та Євразійського регіону, обійме посаду заступника виконавчого віце-президента та голови Nestlé Waters з 1 січня 2017 року, заміщуючи на ній Марко Сеттембрі.

Мауріціо Патарнелло, громадянин Італії, має наукову ступінь MДA університету Неаполя. Він приєднався до компанії у 1993 році і обіймав ряд посад в галузі фінансів, перш ніж перейти до Sanpellegrino у 1999 році. З 2002 року він займав все більш відповідальні посади у рамках бізнесу Nestlé Waters і був призначений головним операційним директором та керівником регіонального бізнесу Nestlé Waters на Близькому Сході та у Африці у 2004 році. На додаток до цього з 2007 року він також відповідав за розвиток Nestlé Waters в Азіатському регіоні. У жовтні 2010 року пан Патарнелло став керівником ринку Nestlé в Україні та Молдові. Він зайняв свою нинішню посаду у жовтні 2012 року.

Крім того, Рада директорів Nestlé ухвалила рішення змінити структуру бізнесу Nestlé Professional від глобально-керованого бізнесу до бізнесу на регіональному рівні за підтримки Nestlé Professional Strategic Business Unit, у зв'язку зі збільшенням попиту на більш спеціалізовані продукти та послуги на місцевому і регіональному рівні, які часто пов'язані з розвитком домашнього бізнесу. Згідно цих нововведень, регіональні менеджери будуть звітувати безпосередньо у відповідні географічні зони. Це дозволить сильним сторонам Групи більш ефективно досягати мети, більше фокусуватись на клієнтів і посилити узгодженість і виконання в кожному регіоні та ринку, у той же час забезпечуючи при цьому повну узгодженість з Nestlé Professional Beverages і стратегії категорій харчування.

Як наслідок Маршал Ролланд (Martial Rolland), на даний час керівник компанії Nestlé Professional, займе посаду керівника ринку Nestlé у Росії та регіону Євразії 1 січня 2017 року.