Зміни у складі Ради директорів та Правління Nestlé

Перейти до списку прес-релізівЧер 29, 2016

6 квітня 2017 року на 150-их щорічних загальних зборах акціонерів Nestlé S.A., Пітер Брабек-Летмат, голова Ради директорів, не висуватиме свою кандидатуру на переобрання відповідно до Статуту компанії.

Пан Брабек-Летмат пропрацював у Nestlé п’ятдесят років, з яких чотирнадцять років був членом правління, одинадцять років обіймав посаду Головного виконавчого директора та дванадцять років був головою Ради директорів. Найближчим часом він досягне віку обов'язкового виходу на пенсію та поступиться своїми повноваженнями у Раді.  

Рада директорів ухвалила рішення щодо кандидатури Пола Бюльке, нинішнього Головного виконавчого директора Nestlé, для обрання на посаду голови Ради директорів на наступних щорічних загальних зборах акціонерів Nestlé, які відбудуться 6 квітня 2017 року.  

Для того, щоб підготуватися до майбутньої ролі діючого голови Ради директорів без виконавчих повноважень та дотриматися перехідного періоду, 31 грудня 2016 року пан Бюльке піде у відставку з нинішньої посади Головного виконавчого директора Nestlé. 

Пол Бюльке був призначений Головним виконавчим директором і членом Ради директорів Nestlé 10 квітня 2008 року. Під його успішним керівництвом впродовж більше ніж восьми років компанія демонструвала відмінні результати, які значно перевершували середні показники по індустрії, а також домоглася істотного прогресу на шляху до ключової мети – стати лідером у виробництві продуктів харчування та експертом у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. 

На позачергових зборах Комітету з вибору кандидатів і загальних зборах Ради директорів Nestlé 27 червня 2016 року, було підтверджено довгостроковий курс компанії на досягнення заявленої вище мети, а також висловлено намір з 1 січня 2017 року повністю інтегрувати Nestlé Health Science S.A. та Nestlé Skin Health S.A. в організаційну структуру компанії та забезпечити підпорядкування цих підрозділів безпосередньо Головному виконавчому директору Nestlé.

Підтвердивши довгостроковий стратегічний курс компанії та враховуючи майбутній процес інтеграції, Правління прийняло одностайне рішення про призначення з 1 січня 2017 року новим Головним виконавчим директором Nestlé S.A. Ульфа Марка Шнайдера (Ulf Mark Schneider). Його кандидатуру буде запропоновано для обрання у члени Ради директорів на щорічних Загальних зборах акціонерів у 2017 році. 

Ульфу Марку Шнайдеру 50 років, він має німецьке та американське громадянства, з 2003 року обіймає посаду Головного виконавчого директора Fresenius Group. Пан Шнайдер закінчив Університет Санкт-Галлена, де отримав учений ступінь та ступінь доктора наук. Крім того, він має диплом магістра ділового адміністрування (MBA) Гарвардської школи бізнесу. 

Впродовж останніх тринадцяти років компанія Fresenius – виробник високоякісних продуктів і послуг для діалізу, лікарняного обслуговування і амбулаторного лікування – домоглася під керівництвом Ульфа Марка Шнайдера значних результатів. На сьогодні, Fresenius є однією з провідних диверсифікованих компаній з найширшим спектром послуг в області охорони здоров'я і більше 220 тисячі співробітників більш ніж в 100 країнах світу, а загальний обсяг її щорічних продажів перевищує 28 млрд. євро.  

З метою забезпечення плавного процесу передачі посадових повноважень, Ульф Марк Шнайдер офіційно стане співробітником Nestlé вже з 1 вересня 2016 року, коли почнеться період ознайомлення. 

Разом з Полом Бюльке, який має значний досвід в області виробництва і реалізації товарів народного споживання (FMCG), нова команда матиме у своєму розпорядженні всі необхідні ресурси для того, щоб домогтися істотних успіхів у просуванні цінностей і бізнес-принципів Nestlé та прискорити рух компанії до основної мети – стати незаперечним світовим лідером у виробництві продуктів харчування та експертом у сфері раціонального харчування та здорового способу життя.

Пітер Брабек-Летмат: «Запропоновані призначення Пола Бюльке на посаду голови Ради директорів Nestlé, а Ульфа Марка Шнайдера на посаду Головного виконавчого директора – ще один вірний крок Правління нашої компанії для досягнення основної мети Nestlé – стати незаперечним світовим лідером у виробництві продуктів харчування та експертом в сфері раціонального харчування та здорового способу життя. Тісна взаємодія з високопрофесійною командою управлінців дозволить Nestlé зберегти відмінні результати навіть в умовах непростої ринкової ситуації і домогтися виконання всіх короткострокових і стратегічних цілей».

Пол Бюльке: «Я дякую Правлінню за надану довіру і за висунення моєї кандидатури на посаду голови Ради директорів Nestlé. Я розраховую на плідну й успішну співпрацю з Ульфом Марком Шнайдером, яка неодмінно дозволить Nestlé досягти ще більших успіхів. Ульф Марк Шнайдер привнесе у компанію великий професійний досвід і практичні вміння, які будуть ідеально поєднуватися з грамотним управлінням і корпоративною культурою, властивими Nestlé».

Ульф Марк Шнайдер: «Для мене велика честь приєднатися до Nestlé. Nestlé – це компанія загальносвітового масштабу з великою історією та чудовими перспективами на майбутнє. Компанія, зі споживачами по всьому світу, які по-справжньому дбають про власне здоров'я і самопочуття. Nestlé – це провідний світовий бізнес з виробництва продуктів харчування та напоїв, що по праву позиціонує себе як лідер у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. Я щиро сподіваюся допомогти компанії в просуванні її глобальної мети та розраховую на плідну співпрацю з командою Nestlé, а також з усіма зацікавленими сторонами».Довідка: Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2015 році 88,8 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.

Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».

Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин. Цього року компанія Nestlé S.A. відзначає 150-річчя. 

За подальшою інформацією прохання звертатися до Євгенії Корольової, Менеджера по зв’язкам з громадськістю Nestlé в Україні та Молдові тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031