Маленькі львів`яни та гості міста святкували день Львова на рівних із дорослими

Перейти до списку прес-релізівТра 13, 2013

«Світоч» влаштував дитячий фестиваль у центрі міста

Цього року святкування дня міста Лева вирізнялося особливою подією – дитячим фестивалем «Кідс Фест», який підготував для малечі улюблений львівський бренд. Подія розгорнулась на площі біля Університету ім. Івана Франка. Тут діти спробували свої сили у малюванні, виготовленні значків, грі в гігантський твістер, активно брали участь у конкурсах та розвагах. Львів`яни та гості міста побачили дитячий танцювальний флеш-моб, у якому взяли участь більше ста вихованців танцювальних студій міста.

З нагоди свята солодкий бренд також зробив рідному місту подарунок – дитячий майданчик, який діти за допомогою яскравих фарб та пензлів перетворили на справжній арт об'єкт. До речі, після триденного розмальовування майданчик з площі переїде до дитячого інтернату у селищі Брюховичі.

Родзинкою фестивалю стали польоти на повітряній кулі! Цей сюрприз не залишив осторонь відвідувачів свята. Переможці розіграшу «Світоч» мали змогу побачити місто з висоти пташиного польоту.

Учасники фестивалю залишили безліч теплих привітань улюбленому місту на «Дошці побажань» і, звичайно ж, ласували солодощами від «Світоч».