Яна Міхайлова взяла участь у бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners"

Перейти до списку прес-релізівЧер 14, 2013

І Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» зібрала у Києві понад 2 тисячі учасників. Серед них були представники міжнародних корпорацій і фінансових структур, українські та закордонні бізнесмени, політики, високі чиновники, дипломати, представники наукових кіл, економічні експерти та журналісти.

Учасниками секторальних дискусій стали члени українського уряду, керівники провідних іноземних компаній, що працюють в Україні, транснаціональних корпорацій, лідери українського ринку та експерти. Конференція повинна стати щорічною платформою для визначення найбільш успішних для інвестування секторів економіки і практикумом вдосконалення умов ведення бізнесу в Україні. Акцентом першої конференції стала співпраця в агропромисловій сфері та IT-галузі.

Виступаючи у панельній дискусії «Інвестиції в аграрний сектор: передумова стабілізації світового продовольчого ринку», генеральний директор Nestle в Україні та Молдові Яна Міхайлова зазначила, що висока інвестиційна привабливість харчової галузі, як і інших галузей агропромислового виробництва, зумовлена багатьма факторами і, насамперед, світовою кон'юнктурою. Дуже важливими для успішного розвитку галузі є формування сприятливого бізнес-середовища, посилення дерегуляції та прозорості процедур. Саме це може створити реальні конкурентні переваги.

«У цьому ми бачимо роль уряду та регулюючих органів. Ми уважно стежимо за реформою системи безпеки харчових продуктів, яка є для цього сектора надзвичайно актуальною. Ми приділяємо цій темі значну увагу, в тому числі в роботі, яку Nestle здійснює в харчовому комітеті Європейської бізнес асоціації. Досить давно обговорюється проект закону України «Про внесення змін до законодавства про безпеку харчових продуктів», який власне і складає основу даної реформи, і в разі прийняття здійснить кардинальні позитивні зміни в цій сфері. Ми, представники бізнесу, з нетерпінням очікуємо прийняття цього проекту, але в той же час вважаємо важливим провести його всебічне обговорення із залученням бізнес-асоціацій, громадських організацій та представників бізнесу», - сказала Яна Міхайлова.